Znaleziono 10 wyników

autor: wittman
śr lip 02, 2008 12:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

Re: porównanie EX II a quattro

jeszcze panie Piotrze takie dwa pytanka:
- gdzie można znaleść w quattro datę produkcji
- czy wtyczka sondy (część zamontowana w pudełku elektroniki) powinna wykazywać jakiś ruch czy jest zamontowana na stałe a moja jest obruszana
pozdrawiam
autor: wittman
ndz cze 15, 2008 5:59 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

Re: porównanie EX II a quattro

z wawy ale czesto b ywam w twoich okolicach :)
autor: wittman
śr cze 11, 2008 11:09 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

Re: porównanie EX II a quattro

a może podpowiecie mi jak quattro ustawić na początek - tak żeby jak wielu nie zniechęcić się do niego od samego początku ??

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za wszystkie porady
autor: wittman
ndz cze 08, 2008 10:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

Re: porównanie EX II a quattro

no i wszystko jasne quattro jest uboższy od xs - to mi wystarcza

natomiast jaka jest tra roznica w oprogramowaniu ??

przepraszam ze jestem upierdliwy :)
autor: wittman
ndz cze 08, 2008 10:34 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

Re: porównanie EX II a quattro

tak całkowicie chodzi o to co jest "lepsze" xs czy q ??

a jezeli o soft :

PS
Dodam, że model Quattro MP jest elektronicznie i mechanicznie niemal identyczny jak Explerer II. Zupełnie inne jest oprogramowanie.
autor: wittman
ndz cze 08, 2008 9:57 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

Re: porównanie EX II a quattro

dzieki czyli jesli dobrze zrozumialem :
od xs lepszy zblizony do II

a ta róznica w sofcie o ktorej gdzies tu czytalem??

przepraszam ze tak draze ale w sumie to wazne dla mnie :)
pozdrowienia dla mentora
autor: wittman
ndz cze 08, 2008 7:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

Re: porównanie EX II a quattro

dziekuje za porady naprawde sie przydaly
jesli pan proscan znajdzie chwilke to moze wykresliby :) jakies porównanie techniczne
pozdrawiam
autor: wittman
ndz cze 08, 2008 5:12 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

Re: porównanie EX II a quattro

a jeśli wybór miałby brzmieć - xs a quattro ??
autor: wittman
ndz cze 08, 2008 4:32 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: porównanie EX II a quattro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16286

porównanie EX II a quattro

bardzo proszę o takie porównanie - jesli nie szczegółowo to choć "lepszy zdecydowanie jest ..." :P
pozdrawiam gorąco
autor: wittman
pt maja 30, 2008 11:49 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Explorer różnice między XS a S
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2240

Explorer różnice między XS a S

witam szanownego Proscana
nadszedł czas że i ja chciałbym skorzystac z wielkiej wiedzy w zakresie wykrywaczy, a mianowicie:
proszę o podanie różnic miedzy minelabem explorerem S a XS
niestety na forum doczytalem sie tylko ze ma mniej funkcji (nie wiem jakich) i ze niebyl zbyt poluarny (s ...