p.s - znalazłem cz 7a w dobrej cenie:)
Znaleziono 4 wyniki
- czw sie 21, 2008 6:40 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher cz7 a pro
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 15019
Re: Fisher cz7 a pro
Zrozumiałem:) ...
p.s - znalazłem cz 7a w dobrej cenie:)
-
p.s - znalazłem cz 7a w dobrej cenie:)
- pt sie 15, 2008 12:51 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher cz7 a pro
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 15019
Re: Fisher cz7 a pro
Mam dylemat... F 75 czy cz 3d? Te sprzęty brałbym pod uwagę. Który z nich jest głębszy ? Jeden i drugi jest w sklepie, zrobić testy w powietrzu?
- wt sie 05, 2008 6:27 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher cz7 a pro
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 15019
Re: Fisher cz7 a pro
Dziękuje za szybką odpowiedz. Poczytam na temat tych wykrywaczy i coś wybiore.
- pn sie 04, 2008 10:57 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher cz7 a pro
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 15019
Fisher cz7 a pro
Proszę o rade.Wiem że ten sprzęt nie jest już produkowany.Widziałem ten detektor w "akcji" i powiem szczerze ze powalił mnie zasięgami na kolor mam na myśli kolorową militarke czyli odznaczenia, emblematy, klamry itp . Jaki sprzęt z obecnie produkowanych można by porównać do osiągów tego wykrywacza ...