Znaleziono 4 wyniki

autor: koza
czw sie 21, 2008 6:40 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher cz7 a pro
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 15019

Re: Fisher cz7 a pro

Zrozumiałem:) ...
p.s - znalazłem cz 7a w dobrej cenie:) :) :) :) -
autor: koza
pt sie 15, 2008 12:51 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher cz7 a pro
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 15019

Re: Fisher cz7 a pro

Mam dylemat... F 75 czy cz 3d? Te sprzęty brałbym pod uwagę. Który z nich jest głębszy ? Jeden i drugi jest w sklepie, zrobić testy w powietrzu?
autor: koza
wt sie 05, 2008 6:27 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher cz7 a pro
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 15019

Re: Fisher cz7 a pro

Dziękuje za szybką odpowiedz. Poczytam na temat tych wykrywaczy i coś wybiore.
autor: koza
pn sie 04, 2008 10:57 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher cz7 a pro
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 15019

Fisher cz7 a pro

Proszę o rade.Wiem że ten sprzęt nie jest już produkowany.Widziałem ten detektor w "akcji" i powiem szczerze ze powalił mnie zasięgami na kolor mam na myśli kolorową militarke czyli odznaczenia, emblematy, klamry itp . Jaki sprzęt z obecnie produkowanych można by porównać do osiągów tego wykrywacza ...