Znaleziono 5 wyników

autor: dandin
pt mar 04, 2011 9:43 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6918

Re: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne

myślę że F70 też będzie godny uwagi w tej cenie
autor: dandin
czw lut 24, 2011 9:29 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847506

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

to ja poproszę etrac vs spectra
no może niekoniecznie teraz ale gdzieś tam w niedalekiej przyszłości :lol:
autor: dandin
pn lip 20, 2009 9:10 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy wykrywacz Armanda
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 56631

Re: Nowy wykrywacz Armanda

no to czekamy na relacje jak sprzęcik się sprawuje
autor: dandin
wt gru 02, 2008 8:28 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: monetkowiec
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3907

Re: monetkowiec

czyli rozumiem że SE i x70 są na tm samym poziomie jeżeli chodzi o kolor
przy czym x70 jest prostsza w obsłudze
autor: dandin
pn gru 01, 2008 8:24 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: monetkowiec
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3907

monetkowiec

pozdrawiam jako że jestem nowy na forum warto by się przedstawić
więc mam na imie Adrian i zapewne mało stażu w pruwnaniu z innymi forumowiczami
bo zaledwie dwa lata do tej pory zaczynałem od HS-3 potem na ace 250 i tak do tej pory
a że jakies tam fundusze się nazbierały to chciałbym wymienic ...