Znaleziono 5 wyników
- pt mar 04, 2011 9:43 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6918
Re: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
myślę że F70 też będzie godny uwagi w tej cenie
- czw lut 24, 2011 9:29 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847506
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
to ja poproszę etrac vs spectra
no może niekoniecznie teraz ale gdzieś tam w niedalekiej przyszłości
no może niekoniecznie teraz ale gdzieś tam w niedalekiej przyszłości
- pn lip 20, 2009 9:10 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy wykrywacz Armanda
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 56631
Re: Nowy wykrywacz Armanda
no to czekamy na relacje jak sprzęcik się sprawuje
- wt gru 02, 2008 8:28 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: monetkowiec
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3907
Re: monetkowiec
czyli rozumiem że SE i x70 są na tm samym poziomie jeżeli chodzi o kolor
przy czym x70 jest prostsza w obsłudze
przy czym x70 jest prostsza w obsłudze
- pn gru 01, 2008 8:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: monetkowiec
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3907
monetkowiec
pozdrawiam jako że jestem nowy na forum warto by się przedstawić
więc mam na imie Adrian i zapewne mało stażu w pruwnaniu z innymi forumowiczami
bo zaledwie dwa lata do tej pory zaczynałem od HS-3 potem na ace 250 i tak do tej pory
a że jakies tam fundusze się nazbierały to chciałbym wymienic ...
więc mam na imie Adrian i zapewne mało stażu w pruwnaniu z innymi forumowiczami
bo zaledwie dwa lata do tej pory zaczynałem od HS-3 potem na ace 250 i tak do tej pory
a że jakies tam fundusze się nazbierały to chciałbym wymienic ...