Panie Proscanie - Muszę przyznać, że z podziwem chylę czoła przed pańskim wnikliwym śledztwem na Allegro
Ja również chciałem podziękować Proscanowi za godną postawę i poświęcony czas
Na zakończenie Warto spuentować cały wątek:
Trzeba piętnować takie zachowania i nagłaśniać każdą ...
Znaleziono 3 wyniki
- czw lut 26, 2009 10:56 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16585
- pn lut 23, 2009 8:21 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Bounty Hunter - Fisher - Teknetics (co pisze Dave Johnson)
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6995
Re: Bounty Hunter - Fisher - Teknetics (co pisze Dave Johnson)
Witam!
Może mój angielski nie jest najmocniejszy, ale zaciekawił mnie wątek forów dyskusyjnych.
Sądzę, że nas laików jest na forach.....ja wiem 90% ? Prosta jest chyba odpowiedź na pytanie: ile byłyby one bez nas warte? .
Patrzę na to oczyma polskiego forumowicza i pewnie dlatego nazbyt mocno ...
Może mój angielski nie jest najmocniejszy, ale zaciekawił mnie wątek forów dyskusyjnych.
Sądzę, że nas laików jest na forach.....ja wiem 90% ? Prosta jest chyba odpowiedź na pytanie: ile byłyby one bez nas warte? .
Patrzę na to oczyma polskiego forumowicza i pewnie dlatego nazbyt mocno ...
- pn lut 16, 2009 10:13 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Nowe polskie pismo dla poszukiwaczy
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 37317
Re: Nowe polskie pismo dla poszukiwaczy
Sprawa wynagrodzenia nie wchodziła w rachubę.
No własnie.
Znam cenę za jaką powstał "test" x70 (ustaloną jednostronnie). Przy okazji zapytam Rutusa, czy jego Proxima wróciła po testach.
proscan
He, he jeszcze nie wróciła, ale Rutus ma jeszcze szansę ja odzyskać:
m
Może opis testów ...
No własnie.
Znam cenę za jaką powstał "test" x70 (ustaloną jednostronnie). Przy okazji zapytam Rutusa, czy jego Proxima wróciła po testach.
proscan
He, he jeszcze nie wróciła, ale Rutus ma jeszcze szansę ja odzyskać:
m
Może opis testów ...