Znaleziono 3 wyniki

autor: staszek
czw lut 26, 2009 10:56 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16585

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

Panie Proscanie - Muszę przyznać, że z podziwem chylę czoła przed pańskim wnikliwym śledztwem na Allegro

Ja również chciałem podziękować Proscanowi za godną postawę i poświęcony czas


Na zakończenie Warto spuentować cały wątek:


Trzeba piętnować takie zachowania i nagłaśniać każdą ...
autor: staszek
pn lut 23, 2009 8:21 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Bounty Hunter - Fisher - Teknetics (co pisze Dave Johnson)
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 6995

Re: Bounty Hunter - Fisher - Teknetics (co pisze Dave Johnson)

Witam!
Może mój angielski nie jest najmocniejszy, ale zaciekawił mnie wątek forów dyskusyjnych.
Sądzę, że nas laików jest na forach.....ja wiem 90% ? Prosta jest chyba odpowiedź na pytanie: ile byłyby one bez nas warte? .
Patrzę na to oczyma polskiego forumowicza i pewnie dlatego nazbyt mocno ...
autor: staszek
pn lut 16, 2009 10:13 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Nowe polskie pismo dla poszukiwaczy
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 37317

Re: Nowe polskie pismo dla poszukiwaczy

Sprawa wynagrodzenia nie wchodziła w rachubę.

No własnie.

Znam cenę za jaką powstał "test" x70 (ustaloną jednostronnie). Przy okazji zapytam Rutusa, czy jego Proxima wróciła po testach.

proscan

He, he jeszcze nie wróciła, ale Rutus ma jeszcze szansę ja odzyskać:


m

Może opis testów ...