maniutek1
Tak samo na początku te wszystkie nastawienia mnie frustrowały.
Sygnał wiodący po dostrojeniu nie jest stały, ja zawsze (od czasu jak to "odkryłem" ???) dostrajam go 2-3 razy w tym samym miejscu na początku. Zazwyczaj po 3 razie jest już ok, nie zmienia się praktycznie.
Drugim ...
Znaleziono 3 wyniki
- pt maja 07, 2010 1:33 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Test W 6000 di pro sl...
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 14581
- śr gru 02, 2009 5:00 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Whites 6000- tryb TR/DISC
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 12691
Re: Whites 6000- tryb TR/DISC
Panowie pomocy!
- wt gru 01, 2009 5:34 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Whites 6000- tryb TR/DISC
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 12691
Whites 6000- tryb TR/DISC
Witam. Mam whitesa 6000 di pro sl z Multitone ID. Pola mi obrzydły i na zimę postanowiłem przenieśc się na laski, na militarkę. Dotychczas chodziłem na all metalu w lesie, multitone bardzo pomaga ale mam wrażenie, że omijam nieświadomie większe fanty (bagnety itp). Zakupiłem już instrukcję od ...