Znaleziono 6 wyników

autor: zeus
wt maja 17, 2011 10:03 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Brak dźwieku w Fisher f4
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 12909

Re: Brak dźwieku w Fisher f4

ProScan pisze:Otwory są w zaznaczonych miejscach:

Obrazek

:pa

proscan


Bóg zapłać, Dobry Człowieku!

=D> Mam nadzieję, że uda mi sie naprawić zabawkę i nie będzie sladu po tej ingerencji... :roll:
autor: zeus
wt maja 17, 2011 12:29 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Brak dźwieku w Fisher f4
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 12909

Re: Brak dźwieku w Fisher f4

ProScan pisze:Trzeba odlepić po bokach panel czołowy - pod nim są dwie śruby. Nie pamiętam teraz, ale chyba da się wgłębienia wyczuć palcem.

Po tej operacji będzie wyglądać paskudnie, ale lepsze to niż nic.

:pa

proscan


Na przednim panelu nie wyczuwam żadnych śrubek, wgłębień, itp.,ale spróbuję.
autor: zeus
ndz maja 15, 2011 9:27 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Brak dźwieku w Fisher f4
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 12909

Brak dźwieku w Fisher f4

Mam problem z moim misiem. Zawsze szperam na słuchawkach, ale połamał się kabłąk, więc byłem zmuszony odłączyć słuchawki i...niespodzianka-nie działa głośnik. Na słuchawkach wszystko jest ok, ale po ich odłączeniu głośnik nie wydaje absolutnie żadnego dźwięku, jakby wtyk słuchawek cały czas siedział ...
autor: zeus
sob lut 12, 2011 11:30 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Saperka, Szpadel, Łopata, Łopatka, Kilof, Oskard, Wykopki
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 19965

Re: Saperka, Szpadel, Łopata, Łopatka, Kilof, Oskard, Wykopki

Moja pierwsza łopata - saperka o zębionym ostrzu padła po kilku miesiącach podczas wykopywania hełmu -nity zerwały. Drygą kupiłem na szybkiego w sklepie ogrodniczym; nawet dobra...do sadzenia drzewek-podczas kopania w twardym, gliniastym lub zakorzenionym gruncie wyginała się na wszystkie strony ...
autor: zeus
sob lut 12, 2011 11:17 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 12946

Re: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)

Kupiłem inne baterie /kodaka 9zł za sztukę/ i faktycznie - wykrywacz działa bez zarzutu zarówno na słuchawkach jak i bez nich. Bóg zapłać. ;)

=D> =D> =D>
autor: zeus
wt lut 08, 2011 10:45 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 12946

Re: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)

Mam podobny problem, więc podepnę się tutaj. Otóż mój fisher f4 również wyłącza się-jeżeli zapiszczy na metalu-natychmiast, w stanie bezczynności - po kilkunastu, kilkudziesięciu sekundach. Tak się dzieje bez podłączonych słuchawek; na słuchawkach jest wszytko ok. Zaznaczę, że do końca ubiegłego ...