Znaleziono 9 wyników

autor: spajder
ndz lis 04, 2012 5:25 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Explorer se pro - zalany wyświetlacz.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4960

Re: Explorer se pro - zalany wyświetlacz.

I tak zrobię :smt045
Dzięki
autor: spajder
ndz lis 04, 2012 1:56 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Explorer se pro - zalany wyświetlacz.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4960

Re: Explorer se pro - zalany wyświetlacz.

Dzięki proscan za radę :wacz ale problem się rozwiązał sam, a mianowicie zostawiłem wykrywacz rozkręcony na noc, rano skręciłem i poleciałem się z wykrywką przewietrzyć :D i grafika się ustabilizowała :lol:
Jeszcze raz dzięki
autor: spajder
sob lis 03, 2012 11:59 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Explorer se pro - zalany wyświetlacz.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4960

Explorer se pro - zalany wyświetlacz.

Witam
Na moje nieszczęście dzisiaj zalałem elektrykę. Szybko rozkręciłem, wysuszyłem i.... wykrywacz działa, ale niestety jest problem z wyświetlaczem, a mianowicie wyświetlacz działa, ale rzuca cienie wyświetlanej grafiki. Można coś z tym zrobić czy wyświetlacz do wymiany?
Pozdrawiam Marcin
autor: spajder
śr mar 21, 2012 10:00 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Złamane mocowanie cewki fbs explorer pro
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2521

Złamane mocowanie cewki fbs explorer pro

Witam
Co mogę z tym fantem zrobić :(
autor: spajder
śr lut 23, 2011 11:12 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: zakup wykrywacza co wybrać ??
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6663

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Ja osobiście na początek polecam ACE 250. Prosty do opanowania całkiem dobrze wybiera kolorek, oraz ma bardzo przystępną cenę. Zanim zmieniłem na explorera biegałem z ACE 3 lata i niezłe powiem miałem efekty.

Pozdro Marcin
autor: spajder
śr lut 16, 2011 6:23 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 135605

Re: Aktualna sytuacja z serwisem dla firmy Minelab

ProScan pisze:Jakie? Polska czy Irlandia?

proscan


:D No w końcu nasz kochany rząd chciał zrobić drugą Irlandię :D
autor: spajder
śr lut 16, 2011 5:46 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 135605

Re: Aktualna sytuacja z serwisem dla firmy Minelab

Co to za demokratyczne państwo, w którym się nie ma prawa wyboru :cry:
autor: spajder
śr lut 16, 2011 5:34 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 325159

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

He he i pewnie gościu narzekał, że mu na monetki coś bimba a pod cewką nic nie ma :lol:
autor: spajder
wt lut 15, 2011 1:55 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 135605

Re: Aktualna sytuacja z serwisem dla firmy Minelab

Witam
Mam na imię Marcin. Trafiłem na te forum dzięki kolegom, którzy korzystają z pomocy i usług ProScana od dłuższego czasu. Posiadam od niedawna ex se zakupionego w USA, więc sprawy gwarancyjne mnie nie dotyczą dlatego też w przyszłości mogę potrzebować fachowej pomocy. No i moje pytanie jest ...