Dzięki proscan za radę ale problem się rozwiązał sam, a mianowicie zostawiłem wykrywacz rozkręcony na noc, rano skręciłem i poleciałem się z wykrywką przewietrzyć i grafika się ustabilizowała Jeszcze raz dzięki
Witam
Na moje nieszczęście dzisiaj zalałem elektrykę. Szybko rozkręciłem, wysuszyłem i.... wykrywacz działa, ale niestety jest problem z wyświetlaczem, a mianowicie wyświetlacz działa, ale rzuca cienie wyświetlanej grafiki. Można coś z tym zrobić czy wyświetlacz do wymiany?
Pozdrawiam Marcin
Ja osobiście na początek polecam ACE 250. Prosty do opanowania całkiem dobrze wybiera kolorek, oraz ma bardzo przystępną cenę. Zanim zmieniłem na explorera biegałem z ACE 3 lata i niezłe powiem miałem efekty.
Witam
Mam na imię Marcin. Trafiłem na te forum dzięki kolegom, którzy korzystają z pomocy i usług ProScana od dłuższego czasu. Posiadam od niedawna ex se zakupionego w USA, więc sprawy gwarancyjne mnie nie dotyczą dlatego też w przyszłości mogę potrzebować fachowej pomocy. No i moje pytanie jest ...