Znaleziono 4 wyniki

autor: Swojak
śr mar 02, 2011 9:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6918

Re: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne

Chyba zdecyduję się na Garrett ACE 250 Sports pack. Dziękuję i Pozdrawiam

PS> Tematu proszę nie zamykać jak coś to będę zadawał kolejne pytania by nie zaśmiecać forum.

Edit. Po namyśle i lekturze zdecydowałem się jednak na Euro ACE - jak się z nim zapoznam/oblatam i dojdę do wniosku, że ...
autor: Swojak
śr mar 02, 2011 8:18 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6918

Re: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne

A z takich powiedzmy "bardziej ambitnych" wykrywaczy, to co byś polecił, jeśli można to poproszę o propozycję.
autor: Swojak
śr mar 02, 2011 7:40 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6918

Re: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne

Nie, główny teren działań to tradycyjnie pola i lasy, piwnice to dodatkowo ( 90% pola i lasy 10% piwnice). A i jeśli chodzi o piwnice, to chodzi o szukanie głównie pod posadzką/klepiskiem - w ścianach piwnic rzadko coś było chowane , z tym, że tak jak mówiłem, są to piwnice kamienic, w których ...
autor: Swojak
śr mar 02, 2011 4:51 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6918

Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne

Chłopaki pomóżcie, co wybrać, bo czym więcej czytam tym mniej wiem.

- Budżet: do ok. 2500zł ( może być taniej jeśli spełni swoje zadanie i jakość jest odpowiednia) + możliwość dołożenia na np. inne cewki
- Sprzęt tylko nowy - może być do kupienia w UE, Anglii - byle w europie i z gwarancją; choć ...