Znaleziono 23 wyniki

autor: mariusz.babilon
pt paź 31, 2014 9:48 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: gti 2500 - cewka gti 13" i dd 10x14
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 20567

Re: gti 2500 - cewka gti 13" i dd 10x14

Witam!

Kolego jeśli chcesz poprawić zasięgi oraz separację w terenie polecam cewkę 8.5x11 DD Garrett lub coś ze stajni NEL np.Hunter .
Pozdrawiam Mariusz.
autor: mariusz.babilon
sob sie 16, 2014 11:35 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nokta Fors Core/Garrett AT Pro/AT Gold/Tesoro Compadre?
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 52611

Re: Nokta Fors Core/Garrett AT Pro/AT Gold/Tesoro Compadre?

Bohdan82 pisze:Oczywiście chodzi o 3000 PLN :) wobec tego na placu boju zostaję Garrett AT dorzuce do niego Detech Ultimate 13 powinienn dobrze smigać.

Witam!

Jeśli mogę coś dodać od siebie to Detech nie produkuje sond do serii At zostaje Koledze tylko NEL np Tornado 12x13 DD.
Pozdrawiam .
autor: mariusz.babilon
pt cze 20, 2014 10:12 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: gti 2500 - cewka gti 13" i dd 10x14
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 20567

Re: gti 2500 - cewka gti 13" i dd 10x14

Kolego Darus102 odbierz priv.
:D
autor: mariusz.babilon
czw maja 22, 2014 4:12 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Nel
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5720

Re: cewka Nel

Witam!

Chodzę już ponad rok z At Pro i cewką Nel Hunter . Cewka idealnie nadaje się na cienkie sreberka jest bardzo szybka,czuła i ma bardzo dobrą separację . Naprawdę polecam .
Jeśli chodzi o Tornado to nie testowałem, ale jest szersza więc na pewno ma inną charakterystykę pracy a co za tym idzie ...
autor: mariusz.babilon
wt lis 26, 2013 7:03 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jaka nowa duża cewka do GTI 2500
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4331

Re: Jaka nowa duża cewka do GTI 2500

Witam!

Miałem GTI i używałem różnych cewek za wyjątkiem NEL .Kolego dokup sobie do GTI 8.5x11 DD i zapomnij o większych cewkach bo tak jak pisał PROSCAN większość czasu przeleży w szafie . Cewka 8.5x11 DD to ekwiwalent 12.5 CC która jest ciężka i nieporęczna i dlatego dorzucają ją do kompletu ...
autor: mariusz.babilon
śr paź 23, 2013 7:33 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: GARRETT PINPOINTER PROPOINTER
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 24327

Re: Garrett Pinpointer naprawa

Dziękuję jutro wysyłam .
:D :D
autor: mariusz.babilon
śr paź 23, 2013 4:28 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: GARRETT PINPOINTER PROPOINTER
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 24327

Garrett Pinpointer naprawa

Witam!

Chciałem zapytać czy wymieni mi Pan wyłącznik w kreciku bo się rozsypał .
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
autor: mariusz.babilon
czw maja 23, 2013 11:39 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewka AT Gold w AT Pro ....?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11774

Re: Cewka AT Gold w AT Pro ....?

KrisssK pisze:Ty mnie Panie Kolego nie denerwuj z tą małą cewką bo mi ostatnio zawinąłeś ją sprzed nosa a byłą w dobrej cenie :)

Daj spokój nie wiedziałem że chcesz kupić ,dowiedziałem się po fakcie, bo wysłałeś do gościa priva :roll: a kupił ją mój kolega nie ja .
Pozdrawiam.
autor: mariusz.babilon
czw maja 23, 2013 11:22 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewka AT Gold w AT Pro ....?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11774

Re: Cewka AT Gold w AT Pro ....?

Witam!

Wszystkie cewki od At Pro i At Gold są w pełni kompatybilne oraz mogą być używane naprzemiennie .
Osobiście bardzo polecam tą małą DD 5x8 rewelacja na zaśmiecone miejscówki a w szczególności do poszukiwania w wodzie .
Mariusz.
autor: mariusz.babilon
śr mar 13, 2013 11:03 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garett AT GOLD
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6175

Re: Garett AT GOLD

Miałem ten wykrywacz polecam bardzo dobry na kolor ale niestety drogi .Trzeba do wykorzystania jego możliwości dokupić cewkę DD 8.5x11 i robią się w sumie spore pieniądze .
Pozdrawiam.
autor: mariusz.babilon
sob wrz 15, 2012 3:18 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: At Gold problem
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2931

At Gold problem

Witam!

Mam pytanko dotyczące tego właśnie wykrywacza. Zawsze w momencie wymiany akumulatorków na nowe (Sanyo Eneloop) mam problem z dostrojeniem wykrywacza do gruntu. Zachowuję się tak jak by znajdował się jakiś metalowy przedmiot pod cewka choć tak nie jest. Po kilkunastu minutach wszystko wraca ...
autor: mariusz.babilon
sob sie 25, 2012 7:54 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: garrett GTI 2500 - różne cewki
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2652

Garrett Gti

Cześć!
Miałem oby dwie cewki i dość intensywnie je użytkowałem .
Zadzwoń do mnie jak chcesz to wszytko Ci wytłumaczę .
Pozdrawiam.
autor: mariusz.babilon
pn maja 07, 2012 2:56 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: GARRETT PINPOINTER PROPOINTER
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 24327

Garrett propointer

Witam!
Dzisiaj odebrałem paczkę wszystko OK.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. :D
autor: mariusz.babilon
czw maja 03, 2012 8:32 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Delta 4000
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4242

delta

Witam!
Napisz do użytkownika kriss337 na poszukiwaczeskarbow.com
On ma deltę ja śmigam z AT Gold.
autor: mariusz.babilon
czw maja 03, 2012 6:33 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Delta 4000
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4242

Delta

Witam!

Chodzę z kolegą który ma deltę z dużą cewką DD. Sprzęt bardzo dobry na kolor ,bardzo lekki i dobrze wyważony zdecydowanie wart swoich pieniędzy.
Z czystym sumieniem mogę polecić w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam Mariusz.
:pa