Witam!
Kolego jeśli chcesz poprawić zasięgi oraz separację w terenie polecam cewkę 8.5x11 DD Garrett lub coś ze stajni NEL np.Hunter .
Pozdrawiam Mariusz.
Znaleziono 23 wyniki
- pt paź 31, 2014 9:48 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: gti 2500 - cewka gti 13" i dd 10x14
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 20567
- sob sie 16, 2014 11:35 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Nokta Fors Core/Garrett AT Pro/AT Gold/Tesoro Compadre?
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 52611
Re: Nokta Fors Core/Garrett AT Pro/AT Gold/Tesoro Compadre?
Bohdan82 pisze:Oczywiście chodzi o 3000 PLNwobec tego na placu boju zostaję Garrett AT dorzuce do niego Detech Ultimate 13 powinienn dobrze smigać.
Witam!
Jeśli mogę coś dodać od siebie to Detech nie produkuje sond do serii At zostaje Koledze tylko NEL np Tornado 12x13 DD.
Pozdrawiam .
- pt cze 20, 2014 10:12 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: gti 2500 - cewka gti 13" i dd 10x14
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 20567
Re: gti 2500 - cewka gti 13" i dd 10x14
Kolego Darus102 odbierz priv.

- czw maja 22, 2014 4:12 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Nel
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5720
Re: cewka Nel
Witam!
Chodzę już ponad rok z At Pro i cewką Nel Hunter . Cewka idealnie nadaje się na cienkie sreberka jest bardzo szybka,czuła i ma bardzo dobrą separację . Naprawdę polecam .
Jeśli chodzi o Tornado to nie testowałem, ale jest szersza więc na pewno ma inną charakterystykę pracy a co za tym idzie ...
Chodzę już ponad rok z At Pro i cewką Nel Hunter . Cewka idealnie nadaje się na cienkie sreberka jest bardzo szybka,czuła i ma bardzo dobrą separację . Naprawdę polecam .
Jeśli chodzi o Tornado to nie testowałem, ale jest szersza więc na pewno ma inną charakterystykę pracy a co za tym idzie ...
- wt lis 26, 2013 7:03 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Jaka nowa duża cewka do GTI 2500
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4331
Re: Jaka nowa duża cewka do GTI 2500
Witam!
Miałem GTI i używałem różnych cewek za wyjątkiem NEL .Kolego dokup sobie do GTI 8.5x11 DD i zapomnij o większych cewkach bo tak jak pisał PROSCAN większość czasu przeleży w szafie . Cewka 8.5x11 DD to ekwiwalent 12.5 CC która jest ciężka i nieporęczna i dlatego dorzucają ją do kompletu ...
Miałem GTI i używałem różnych cewek za wyjątkiem NEL .Kolego dokup sobie do GTI 8.5x11 DD i zapomnij o większych cewkach bo tak jak pisał PROSCAN większość czasu przeleży w szafie . Cewka 8.5x11 DD to ekwiwalent 12.5 CC która jest ciężka i nieporęczna i dlatego dorzucają ją do kompletu ...
- śr paź 23, 2013 7:33 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GARRETT PINPOINTER PROPOINTER
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 24327
Re: Garrett Pinpointer naprawa
Dziękuję jutro wysyłam .

- śr paź 23, 2013 4:28 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GARRETT PINPOINTER PROPOINTER
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 24327
Garrett Pinpointer naprawa
Witam!
Chciałem zapytać czy wymieni mi Pan wyłącznik w kreciku bo się rozsypał .
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Chciałem zapytać czy wymieni mi Pan wyłącznik w kreciku bo się rozsypał .
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
- czw maja 23, 2013 11:39 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewka AT Gold w AT Pro ....?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 11774
Re: Cewka AT Gold w AT Pro ....?
KrisssK pisze:Ty mnie Panie Kolego nie denerwuj z tą małą cewką bo mi ostatnio zawinąłeś ją sprzed nosa a byłą w dobrej cenie
Daj spokój nie wiedziałem że chcesz kupić ,dowiedziałem się po fakcie, bo wysłałeś do gościa priva
Pozdrawiam.
- czw maja 23, 2013 11:22 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewka AT Gold w AT Pro ....?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 11774
Re: Cewka AT Gold w AT Pro ....?
Witam!
Wszystkie cewki od At Pro i At Gold są w pełni kompatybilne oraz mogą być używane naprzemiennie .
Osobiście bardzo polecam tą małą DD 5x8 rewelacja na zaśmiecone miejscówki a w szczególności do poszukiwania w wodzie .
Mariusz.
Wszystkie cewki od At Pro i At Gold są w pełni kompatybilne oraz mogą być używane naprzemiennie .
Osobiście bardzo polecam tą małą DD 5x8 rewelacja na zaśmiecone miejscówki a w szczególności do poszukiwania w wodzie .
Mariusz.
- śr mar 13, 2013 11:03 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garett AT GOLD
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6175
Re: Garett AT GOLD
Miałem ten wykrywacz polecam bardzo dobry na kolor ale niestety drogi .Trzeba do wykorzystania jego możliwości dokupić cewkę DD 8.5x11 i robią się w sumie spore pieniądze .
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- sob wrz 15, 2012 3:18 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: At Gold problem
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2931
At Gold problem
Witam!
Mam pytanko dotyczące tego właśnie wykrywacza. Zawsze w momencie wymiany akumulatorków na nowe (Sanyo Eneloop) mam problem z dostrojeniem wykrywacza do gruntu. Zachowuję się tak jak by znajdował się jakiś metalowy przedmiot pod cewka choć tak nie jest. Po kilkunastu minutach wszystko wraca ...
Mam pytanko dotyczące tego właśnie wykrywacza. Zawsze w momencie wymiany akumulatorków na nowe (Sanyo Eneloop) mam problem z dostrojeniem wykrywacza do gruntu. Zachowuję się tak jak by znajdował się jakiś metalowy przedmiot pod cewka choć tak nie jest. Po kilkunastu minutach wszystko wraca ...
- sob sie 25, 2012 7:54 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: garrett GTI 2500 - różne cewki
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2652
Garrett Gti
Cześć!
Miałem oby dwie cewki i dość intensywnie je użytkowałem .
Zadzwoń do mnie jak chcesz to wszytko Ci wytłumaczę .
Pozdrawiam.
Miałem oby dwie cewki i dość intensywnie je użytkowałem .
Zadzwoń do mnie jak chcesz to wszytko Ci wytłumaczę .
Pozdrawiam.
- pn maja 07, 2012 2:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GARRETT PINPOINTER PROPOINTER
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 24327
Garrett propointer
Witam!
Dzisiaj odebrałem paczkę wszystko OK.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Dzisiaj odebrałem paczkę wszystko OK.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
- czw maja 03, 2012 8:32 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Delta 4000
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4242
delta
Witam!
Napisz do użytkownika kriss337 na poszukiwaczeskarbow.com
On ma deltę ja śmigam z AT Gold.
Napisz do użytkownika kriss337 na poszukiwaczeskarbow.com
On ma deltę ja śmigam z AT Gold.
- czw maja 03, 2012 6:33 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Delta 4000
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4242
Delta
Witam!
Chodzę z kolegą który ma deltę z dużą cewką DD. Sprzęt bardzo dobry na kolor ,bardzo lekki i dobrze wyważony zdecydowanie wart swoich pieniędzy.
Z czystym sumieniem mogę polecić w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam Mariusz.

Chodzę z kolegą który ma deltę z dużą cewką DD. Sprzęt bardzo dobry na kolor ,bardzo lekki i dobrze wyważony zdecydowanie wart swoich pieniędzy.
Z czystym sumieniem mogę polecić w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam Mariusz.
