Znaleziono 1 wynik

autor: Marcin_77
czw sie 18, 2011 5:45 pm
Forum: Prace związane z wykrywaczami
Temat: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 76348

Re: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!

witam

to ja szczęśliwy posiadacz znalezionej przez KrisssK'a obrączki. historia pięknie i barwnie opowiedziana, ale prawdziwa :). KrisssK dzięki raz jeszcze, bardzo miły prezent tym bardziej, że za kilka dni mam rocznicę ślubu.
pozdrawiam serdecznie :D