Znaleziono 28 wyników

autor: michal9245
sob sty 21, 2012 10:40 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

dobrze to następnym razem spróbuje tak zrobić. A gdy Pan go testował to dostrajał się za każdym razem ?
autor: michal9245
sob sty 21, 2012 9:05 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Bez strojenia w powietrzu czyli jak ? cewka opuszczona tak jak byśmy stroili do gruntu ?
autor: michal9245
pt sty 20, 2012 5:16 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Znalazłem na forum temat wadliwych cewek nowego typu. Z opisu i informacjami od posiadaczy tych sprzętów stwierdzam iż ten problem wadliwych cewek tyczy się i mojej cewki. Proszę o przeczytanie i wypowiedzenie się na ten temat czy w Polsce jest możliwa naprawa wady tego typu ?


Zacznę od tego ...
autor: michal9245
pt sty 20, 2012 10:47 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Witam. Mam pytanie do Pana a mianowicie czy gdy testował Pan wykrywacz w terenie to nie było żadnych problemów z automatycznym dostrojeniem ? czy za każdym razem był sygnał pozytywnego dostrojenia ?
autor: michal9245
pn sty 16, 2012 1:58 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Mam takie pytanie czy po każdej zmianie nastawy premp trzeba wykrywacz przeprowadzić przez fazę automatycznego strojenia gruntu? bo jeśli ustawie premp na 1 to przy dostrajaniu do gruntu zawsze jest sygnał oznaczający prawidłowego dostrojenia a jeśli ustawie wyżej premp to nie zawsze się udaje ...
autor: michal9245
pn sty 16, 2012 10:44 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Witam.

Przepraszam ale nie doczytałem w instrukcji. Wykrywacz widzi grunt. Ale czasami wydaję sygnał oznaczający niedostrojenie się do gruntu. Ale mimo to jest lepiej niż było. Wydaje mi się że to chyba wina ciężkiego terenu w mojej okolicy.

Pozdrawiam. :D
autor: michal9245
pt sty 13, 2012 12:49 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Witam.
Wykrywacz dotarł wczoraj. Dzisiaj zrobiłem małe testy i jest wszystko ok. Czasami przy dostrajaniu nie widzi gruntu ale w takich przypadkach muszę opanować dostrajanie ręczne tak jak Pan napisał w liście.


Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
autor: michal9245
wt sty 10, 2012 6:03 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Jeszcze jedno pytanko. Czy testował Pan wykrywacz po strojeniu ? jeśli tak to czy jest poprawa ?
autor: michal9245
wt sty 10, 2012 5:47 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Witam. Proszę napisać mi e-maila z danymi potrzebnymi do przelania pieniędzy na konto i proszę napisać kwotę jaką mam przelać na konto. Do tego proszę wliczyć koszt instrukcji obsługi do xlt w języku polskim.

Dziękuję i pozdrawiam.
autor: michal9245
pn sty 09, 2012 12:56 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

autor: michal9245
ndz sty 08, 2012 9:12 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Dobrze. W takim bądź razie czekam na informacje z powtórnych testów. :D
autor: michal9245
sob sty 07, 2012 11:31 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Aha rozumiem. Ale po dostrojeniu sondy przez Pana jest lepiej z dostrajaniem do gruntu ? czy różnicy nie widać ?
autor: michal9245
sob sty 07, 2012 11:23 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

te kłopoty z dostrajaniem to wina sprzętu czy terenu ?
autor: michal9245
sob sty 07, 2012 11:10 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Witam.



Czy wie Pan już coś więcej na temat mojego whitesa ?

Z góry dzięki i pozdrawiam :D
autor: michal9245
pn sty 02, 2012 8:26 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 73330

Re: White's Xlt

Witam, ostatnim razem w terenie było wszystko ok ale po chwili wykrywacz znów nie mógł się dostroić do gruntu :( czekam na dalsze informacje.


Pozdrawiam.