Znaleziono 7 wyników

autor: azala
pn mar 19, 2012 9:58 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab Musketeer Advantage
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 8158

Re: Minelab Musketeer Advantage

a dziękuję, dziękuję.... ja go kupiłem, sorki azala, że cię ubiegłem....

spoko, nie zamierzałem klikać
mam wątpliwości do co do uniwersalnego zastosowania tej wykrywki i poziomu dyskryminacji stąd pytanie do Proscan-a

tym bardziej że...;

http://allegro.pl/wykrywacz-metali ...
autor: azala
ndz mar 18, 2012 5:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab Musketeer Advantage
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 8158

Minelab Musketeer Advantage

w/w model za 1000 zł czy używana Proxima ver. 1 ???
Cel; monety i miltarka uniwersalność , ręczny grunt
lub jaki za 1200 zł ?

http://allegro.pl/minelab-musketeer-advantage-i2215877653.html

Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja101572
autor: azala
śr lut 22, 2012 9:02 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Mały teścik md 318b
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 28303

Re: Mały teścik md 318b

a czy jest na rynku chiński wykrywacz warty uwagi ??
biorąc pod uwagę kompromis cenowy cena -możliwości.
autor: azala
wt lut 21, 2012 9:52 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Mały teścik md 318b
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 28303

ciński wykrywacz

Wszędzie tak krytykują te chińskie MDki, a tu się okazuje, że one nie są takie złe. Ciekawe czy zbyt szybko się nie psują i czy konstrukcja trzyma. Czy można już stwierdzić, że zamiast ACE 150 bardziej opłaca się kupić o połowę tańszego MDka czy jednak raczej nie?

popatrzcie na to ;
wykrywka ...
autor: azala
sob lut 11, 2012 4:55 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: prospector 1 z pełną cewką
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6639

Re: prospector 1 z pełną cewką

ProScan pisze:Nie ma trybu "dynamik" rozumianego tak jak w 99% wykrywaczy, tylko pseudostatyk.

:pa

proscan


proszę o wytłumaczenie na czym polega różnica

czy w kwestii monet bedzie to znacząca ujma ?
autor: azala
sob lut 11, 2012 12:53 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: prospector 1 z pełną cewką
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6639

Re: prospector 1 z pełną cewką

ProScan pisze:Na plażę lepszy będzie dowolny wykrywacz dynamiczny.

A cewka "pełna", to oznacza starą produkcje Armanda.

:pa

proscan


tak zgadza się to stara produkcja
ale ma 2 tryby dynamik i statyk
autor: azala
pt lut 10, 2012 10:01 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: prospector 1 z pełną cewką
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6639

prospector 1 z pełną cewką

witam 1
poszukuje opinii o tym modelu
Czy nada sie na militarke z lekkim zacięciem na plaże (monety)