Pozdrawiam
Znaleziono 12 wyników
- sob mar 17, 2012 10:16 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13405
Re: MASTER III firmy Pen Electonic
Nie chodziło mi o kasowanie wątku, tylko zamknięcie. Nie wiem jakie zwyczaje na forum są
.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- sob mar 17, 2012 7:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13405
Re: MASTER III firmy Pen Electonic
Pulsar IV
- sob mar 17, 2012 10:57 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13405
Re: MASTER III firmy Pen Electonic
wątek do zamknięcia, kupiłem inny wykrywacz
- pt mar 16, 2012 9:44 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13405
Re: MASTER III firmy Pen Electonic
Aukcja zakończona, powód: "Został sprzedany w innych mediach i sostał sprzedany" -.-
- pt mar 16, 2012 3:37 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Arman Discoverer
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5739
Re: Arman Discoverer
Och, cóż za ironiczne podejście do życia. 
- pt mar 16, 2012 3:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13405
Re: MASTER III firmy Pen Electonic
KrisssK a to do jakiej kwoty max licytować?
- czw mar 15, 2012 11:07 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Arman Discoverer
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5739
Re: Arman Discoverer
Kasy teraz nie będę miał więcej, dopiero pod koniec roku i chciałem sobie kupić jakiś wykrywacz tanio i wdrożyć się w temat. Tak wiem, że mogę się zrazić do tego hobby.
Sprzedawca napisał mi coś takiego: Posiadam go juz jakieś cztery lata ,ma ślady użytkowania jak każdy sprzęt pracujący w terenie ...
Sprzedawca napisał mi coś takiego: Posiadam go juz jakieś cztery lata ,ma ślady użytkowania jak każdy sprzęt pracujący w terenie ...
- czw mar 15, 2012 10:48 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Arman Discoverer
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5739
Re: Arman Discoverer
Bardzo trudne jest szukanie tym detektorem? Dlaczego jest gorszy?
- czw mar 15, 2012 10:32 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Arman Discoverer
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5739
Arman Discoverer
a ten jest lepszy: http://allegro.pl/wykrywacz-metali-arma ... 05608.html ?
- czw mar 15, 2012 10:22 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13405
Re: MASTER III firmy Pen Electonic
KrisssK pisze:Podejrzewam, że chodzi o ten egzemplarz:
http://allegro.pl/master-iii-i2205369014.html
i z pewnością licytacja nie skończy się na 100zł...
tak o ten. Więcej niż 150zł nie będę licytował. Jakby ktoś miał jakieś ciekawe oferty do 400 zł to może mi zaproponować
- czw mar 15, 2012 10:16 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13405
Re: MASTER III firmy Pen Electonic
ProScan pisze:Czy to jest maksymalny budżet na wykrywacz?
![]()
proscan
Nie, maksymalny budżet to 400zł
- czw mar 15, 2012 9:00 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13405
MASTER III firmy Pen Electonic
Czy dla początkującego ten wykrywacz się nadaje? MASTER III firmy Pen Electonic. Mogę go kupić za 100 zł