Znaleziono 12 wyników

autor: MrPitrulek
sob mar 17, 2012 10:16 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13405

Re: MASTER III firmy Pen Electonic

Nie chodziło mi o kasowanie wątku, tylko zamknięcie. Nie wiem jakie zwyczaje na forum są :).
Pozdrawiam
autor: MrPitrulek
sob mar 17, 2012 7:10 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13405

Re: MASTER III firmy Pen Electonic

Pulsar IV
autor: MrPitrulek
sob mar 17, 2012 10:57 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13405

Re: MASTER III firmy Pen Electonic

wątek do zamknięcia, kupiłem inny wykrywacz
autor: MrPitrulek
pt mar 16, 2012 9:44 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13405

Re: MASTER III firmy Pen Electonic

Aukcja zakończona, powód: "Został sprzedany w innych mediach i sostał sprzedany" -.-
autor: MrPitrulek
pt mar 16, 2012 3:37 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Arman Discoverer
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5739

Re: Arman Discoverer

Och, cóż za ironiczne podejście do życia. :)
autor: MrPitrulek
pt mar 16, 2012 3:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13405

Re: MASTER III firmy Pen Electonic

KrisssK a to do jakiej kwoty max licytować?
autor: MrPitrulek
czw mar 15, 2012 11:07 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Arman Discoverer
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5739

Re: Arman Discoverer

Kasy teraz nie będę miał więcej, dopiero pod koniec roku i chciałem sobie kupić jakiś wykrywacz tanio i wdrożyć się w temat. Tak wiem, że mogę się zrazić do tego hobby.

Sprzedawca napisał mi coś takiego: Posiadam go juz jakieś cztery lata ,ma ślady użytkowania jak każdy sprzęt pracujący w terenie ...
autor: MrPitrulek
czw mar 15, 2012 10:48 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Arman Discoverer
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5739

Re: Arman Discoverer

Bardzo trudne jest szukanie tym detektorem? Dlaczego jest gorszy?
autor: MrPitrulek
czw mar 15, 2012 10:32 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Arman Discoverer
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5739

Arman Discoverer

autor: MrPitrulek
czw mar 15, 2012 10:22 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13405

Re: MASTER III firmy Pen Electonic

KrisssK pisze:Podejrzewam, że chodzi o ten egzemplarz:
http://allegro.pl/master-iii-i2205369014.html

i z pewnością licytacja nie skończy się na 100zł...

tak o ten. Więcej niż 150zł nie będę licytował. Jakby ktoś miał jakieś ciekawe oferty do 400 zł to może mi zaproponować :)
autor: MrPitrulek
czw mar 15, 2012 10:16 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13405

Re: MASTER III firmy Pen Electonic

ProScan pisze:Czy to jest maksymalny budżet na wykrywacz?

:?:

proscan


Nie, maksymalny budżet to 400zł
autor: MrPitrulek
czw mar 15, 2012 9:00 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MASTER III firmy Pen Electonic
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13405

MASTER III firmy Pen Electonic

Czy dla początkującego ten wykrywacz się nadaje? MASTER III firmy Pen Electonic. Mogę go kupić za 100 zł