Witam,
dzisiaj ni z gruchy ni z pietruchy pękła mi górna sztyca. Miejsce trochę dziwne bo akurat w miejscu łączenia śruby i dawika ( pod pinpointem). Zresztą mniejsza o to - trzeba kupić i już.
Wodzu ratuj! Masz coś na podorędziu?
Pozdrowienia ze Słupska
Michał
Znaleziono 8 wyników
- ndz gru 17, 2017 6:18 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Górna sztyca S-ka Whites XLT
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7539
- sob wrz 29, 2012 3:17 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: wzbudzanie się coinmastera pro
klej schodzi bez problemu:) no trudno, tak czy siak trzeba to zrobić. W tygodniu wyśle go do Was
Pozdrawiam Michał
Pozdrawiam Michał
- pt wrz 28, 2012 8:34 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: wzbudzanie się coinmastera pro
No i nic, Cewke pokleilem klejem a'la Sikaflex 221
ale nadal sie wzbudza, nie zawsze ale jednak.
I mam wrażenie że zasięg spadł.
Jak bym go podesłal do Was na diagnoze ile by mnie to wyniosło?
Plus ewentualnie koszt naprawy cewki?
nie będe się sam tym bawił skoro nie mam pojęcia ...
ale nadal sie wzbudza, nie zawsze ale jednak.
I mam wrażenie że zasięg spadł.
Jak bym go podesłal do Was na diagnoze ile by mnie to wyniosło?
Plus ewentualnie koszt naprawy cewki?
nie będe się sam tym bawił skoro nie mam pojęcia ...
- pn lip 30, 2012 9:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: wzbudzanie się coinmastera pro
czyli teraz podsumowując. Muszę naprawić kabelek masy w takim razie. A faktycznie jeśli chodźi o klej to muszę się pobawić acetonem.
Oby mi się tylko udało...
Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie
Oby mi się tylko udało...
Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie
- pn lip 30, 2012 9:44 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: wzbudzanie się coinmastera pro
już wszystko wiem:) dziękuję Ci ślicznie za pomoc.
- pn lip 30, 2012 9:21 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: wzbudzanie się coinmastera pro
wysuszylem suszarka cewke i oczyściłem ze starego spoiwa. Mówisz o tym plastiku w laskach co jest do pistoletu?
Aha czy może zostać ten kabelek odłączony - czy muszę go przylutowac nazad?
Aha czy może zostać ten kabelek odłączony - czy muszę go przylutowac nazad?
- pn lip 30, 2012 7:37 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: wzbudzanie się coinmastera pro
no i stało się. Urwalem ten kabelek łączący te 2 polowki. Ale podłączyłen i piszczala działa
- pn lip 30, 2012 6:30 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
wzbudzanie się coinmastera pro
cześć
jestem posiadaczem whitesa coinmastera pro. i od jakiegos czasu zaczał mi sam popiskiwac . tylko że zazwyczaj na full sensv . Ale wczoraj i dzisiaj gdy poszedłem na mokry teren wogółe zgłupiał. musiałem sens zdjac az do 3 kresek.
pierwsze co sprawdzilem to przełozylem cewke od prizma III. i ...
jestem posiadaczem whitesa coinmastera pro. i od jakiegos czasu zaczał mi sam popiskiwac . tylko że zazwyczaj na full sensv . Ale wczoraj i dzisiaj gdy poszedłem na mokry teren wogółe zgłupiał. musiałem sens zdjac az do 3 kresek.
pierwsze co sprawdzilem to przełozylem cewke od prizma III. i ...