Znaleziono 8 wyników
- wt paź 27, 2015 8:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Akumulatorki NiZn 1,6 V
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 8370
Re: Akumulatorki NiZn 1,6 V
Dzięki za zainteresowaniem . Są dostępne ładowarki do tych "cudaków" , fakt , że nie tanie ( około 120-150 ) . No ale skoro to napięcie nic nie zmieni .... .
- wt paź 27, 2015 11:24 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Akumulatorki NiZn 1,6 V
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 8370
Akumulatorki NiZn 1,6 V
Witam . Pytanie dotyczy akumulatorków , jak w temacie . Jestem zainteresowany zakupem tego typu akumulatorków do wykrywacza MXT Tracker , lecz chciałem najpierw zasięgnąć opinii .
Przykładowy link do akumulatorków ; http://www.conrad.pl/Akumulatory-NiZn-AA-Conrad-energy,-1.6-V,-1500-mAh,-4-szt..htm ...
Przykładowy link do akumulatorków ; http://www.conrad.pl/Akumulatory-NiZn-AA-Conrad-energy,-1.6-V,-1500-mAh,-4-szt..htm ...
- sob lis 23, 2013 10:03 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Przeróbka zasobnika White's Spectra
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 10521
Re: Przeróbka zasobnika White's Spectra
Witam . Mam pytanie odnośnie tego wątku . Czy jest Pan nadal w posiadaniu i czy jest możliwość kupić komplet styków do baterii , do oryginalnego zasobnika akumulatorków Whites XLT ? Chodzi mi o przerobienie , gdyż oryginalne padły .
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .
- pt maja 24, 2013 2:52 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4383
Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
A nawiasem mówiąc , posiadam właśnie taki wykrywacz . Jeżeli dajmy na to sam ProScam potwierdzi bezzasadność moich obaw , mogę Ci taki test przeprowadzić .
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .
- pt maja 24, 2013 2:47 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4383
Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
W każdym razie , ja staram się tego unikać . Tak na wszelki wypadek , bo gdzieś ptaszki ćwierkały .
- pt maja 24, 2013 2:45 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4383
Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
Nie jestem pewny czy to dobry pomysł . Gdzieś słyszałem , że nie powinno się uruchamiać wykrywacza bez podłączonej cewki . Ale zaraz na pewno ktoś moją opinię zweryfikuje .
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .
- sob gru 22, 2012 7:58 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 42126
Re: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie
Dokładnie ! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !
- sob gru 22, 2012 7:48 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 42126
Re: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie
No cóż . Akurat na tym zdjęciu , wykrywacz nie wpada w oczy
)