Znaleziono 8 wyników

autor: bobi10
wt paź 27, 2015 8:24 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Akumulatorki NiZn 1,6 V
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 8370

Re: Akumulatorki NiZn 1,6 V

Dzięki za zainteresowaniem . Są dostępne ładowarki do tych "cudaków" , fakt , że nie tanie ( około 120-150 ) . No ale skoro to napięcie nic nie zmieni .... .
autor: bobi10
wt paź 27, 2015 11:24 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Akumulatorki NiZn 1,6 V
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 8370

Akumulatorki NiZn 1,6 V

Witam . Pytanie dotyczy akumulatorków , jak w temacie . Jestem zainteresowany zakupem tego typu akumulatorków do wykrywacza MXT Tracker , lecz chciałem najpierw zasięgnąć opinii .
Przykładowy link do akumulatorków ; http://www.conrad.pl/Akumulatory-NiZn-AA-Conrad-energy,-1.6-V,-1500-mAh,-4-szt..htm ...
autor: bobi10
sob lis 23, 2013 10:03 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Przeróbka zasobnika White's Spectra
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 10521

Re: Przeróbka zasobnika White's Spectra

Witam . Mam pytanie odnośnie tego wątku . Czy jest Pan nadal w posiadaniu i czy jest możliwość kupić komplet styków do baterii , do oryginalnego zasobnika akumulatorków Whites XLT ? Chodzi mi o przerobienie , gdyż oryginalne padły .
Pozdrawiam .
autor: bobi10
pt maja 24, 2013 2:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4383

Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

A nawiasem mówiąc , posiadam właśnie taki wykrywacz . Jeżeli dajmy na to sam ProScam potwierdzi bezzasadność moich obaw , mogę Ci taki test przeprowadzić .
Pozdrawiam .
autor: bobi10
pt maja 24, 2013 2:47 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4383

Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

W każdym razie , ja staram się tego unikać . Tak na wszelki wypadek , bo gdzieś ptaszki ćwierkały .
autor: bobi10
pt maja 24, 2013 2:45 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4383

Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

Nie jestem pewny czy to dobry pomysł . Gdzieś słyszałem , że nie powinno się uruchamiać wykrywacza bez podłączonej cewki . Ale zaraz na pewno ktoś moją opinię zweryfikuje .
Pozdrawiam .
autor: bobi10
sob gru 22, 2012 7:58 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie)
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 42126

Re: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie

Dokładnie ! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !
autor: bobi10
sob gru 22, 2012 7:48 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie)
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 42126

Re: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie

No cóż . Akurat na tym zdjęciu , wykrywacz nie wpada w oczy :))