Serdecznie dziękujemy za pomoc Panie Krzysztofie:)
Sami napewno nie znaleźlibyśmy tej obrączki w gąszczu tych wszystkich choinek.
Dobrze, że istnieją urządzenia które dają człowiekowi nadzieje... już byliśmy pewni, że z poszukiwań nic nie wyniknie.
Ale udało się!:)