Znaleziono 1 wynik

autor: Beata
pt lis 30, 2012 3:48 pm
Forum: Prace związane z wykrywaczami
Temat: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 76348

Re: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!

Serdecznie dziękujemy za pomoc Panie Krzysztofie:)

Sami napewno nie znaleźlibyśmy tej obrączki w gąszczu tych wszystkich choinek.
Dobrze, że istnieją urządzenia które dają człowiekowi nadzieje...:) już byliśmy pewni, że z poszukiwań nic nie wyniknie.
Ale udało się!:)