Znaleziono 17 wyników
- pn lip 29, 2013 4:35 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięg White's 5900 di pro sl
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 28912
Re: zasięg White's 5900 di pro sl
odswiezam watek,moze ktos pomoc??
- ndz lip 28, 2013 6:03 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138482
Re: Zasilanie 5900
przeciez to wy jestescie fachowcami w tej dziedzinie a nie wrozbita maciej.to byla ostatnia prosba na waszym forum dziki za pomoc i juz wam wiecej nie mam zaiaru truc gitary
- sob lip 27, 2013 12:29 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138482
Re: Zasilanie 5900
no oj tam oj tam nie ma co sie czepiac wiadomo o co chodzi;)))tak o wskaźnik:)))czyli moze jest szansa zeby ta sruba pzrestawic wskazówke na 0 ???nic sie nie stanie jak sprobuje??
- pt lip 26, 2013 5:27 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138482
Re: Zasilanie 5900
panie Proscan a do czego służy ta czarna śrubka z przodu wyświetlacza??
- czw lip 25, 2013 8:24 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięg White's 5900 di pro sl
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 28912
Re: zasięg White's 5900 di pro sl
kolego chodzi mi o to czy jak bede mial nastawy na militarke to jak to bedzie sie odnosic do drobnicy??tez ja bedzie chwytac tak dobrze jak na GEB. DISC??pozdrawiam i dzieki za wskazowki;)
- śr lip 24, 2013 1:20 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięg White's 5900 di pro sl
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 28912
Re: zasięg White's 5900 di pro sl
a jeszcze takie pytanko,czyli jak bede mial ustawienia na drobnice to gruszego zelastwa nie wyciagne i odwrotnie??jak to wlasciwie jest??
- wt lip 23, 2013 8:44 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięg White's 5900 di pro sl
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 28912
Re: zasięg White's 5900 di pro sl
wielkie dzieki kolego,w razie pytan bede pisal:))pozdrawiam
- wt lip 23, 2013 7:49 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięg White's 5900 di pro sl
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 28912
Re: zasięg White's 5900 di pro sl
a na jakim trybie najlepiej szukac wiekszych przedmiotow??czy test w powietrzu jest przyblizony do fanta ktory zalega w ziemi??pozdrawiam
- pt lip 19, 2013 3:25 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięg White's 5900 di pro sl
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 28912
Re: zasięg White's 5900 di pro sl
moje ustawienia wygladaly tak:GEB DISC. BAD GND BYL NA "P" dyskryminacja na 0 na bateriach chodzilem jakies 40 min do godziny,pozniej chodzilem jeszcze jakies 3 godziny i wszystko bylo normalnie ale wiekszego dolka nie mialem....ale sygnal byl stabilny i nic niepokojacego sie nie dzialo,ja chodze ...
- pt lip 19, 2013 3:22 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138482
Re: Zasilanie 5900
czyli nie ma co z tego robic wielkiej afery??:)nic strasznego sie nie stalo??śrubki nie przestawiałem...a sama sie raczej nie mogla przestawic...a co do naelektryzowania to jest szansa ale czy to juz na zawsze tak poznostanie??bo juz tak mam kilka dni i nic sie nie zmienia;))pozdrawiam
- śr lip 17, 2013 7:08 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięg White's 5900 di pro sl
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 28912
zasięg White's 5900 di pro sl
witam,mam takie pytanko do posiadaczy tego sprzetu:ostatnio mialem pod swoja sondą łuske mosiężną od WJa 23 która leżała na głębokości okolo 30 cm i sygnal byl bardzo słaby...słabszy niz na medalik czy monete ktorą kopałem z głebokości np. 20 cm...czy to jest normlane ze wykrywacz czasami sie tak ...
- śr lip 17, 2013 6:59 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138482
Re: Zasilanie 5900
czyli wychodzi na to ze jest wszystko w porzadku,tylko szkoda ze nie bede mogl sprawdzic rzeczywistego stanu baterii...moglo sie tak zrobic od upadku??dziekuje bardzo za pomoc i pozdrawiam
- śr lip 17, 2013 1:20 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138482
Re: Zasilanie 5900
np. srebrne 10 groszy 1840 pokazuje PENNY DIME 60 na ID.2 grosze-5 groszy 1923 pokazuje GOLD 50 i wspolczesne 5 groszy-2 grosze pokazuje NICKEL 30-40 na ID.tak mi pokazzuje na wymienionych monetach,sygnal ladny i czysty.pozdrawiam
- wt lip 16, 2013 8:05 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138482
Re: Zasilanie 5900
nie chce sie mądrowac tylko chcialbym rozwiazac swoj problem i dowiedziec sie co moze byc przyczyna ze taka sytuacja zaistniala,i czy to jest wogole problem czy nic zlego sie nie dzieje i nie meczyc juz pana z tymi pytaniami;))nikt w nim nic nie przestawial...a co do upadku jest to realne...nie ...
- wt lip 16, 2013 7:22 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138482
Re: Zasilanie 5900
wskaznik nie jest wyzerowany gdy nie ma baterii,czy to normalne??wczesniej tak nie bylo....a zaczelo sie tak dziac 3 dni temu nie zmienialem ani ladowarki ani akumulatorow....na innych przedmiotach(mniejszych) bylo normalnie i stabilnie nic sie dziwnego i niepokojacego nie dzialo...ale zastanowilo ...