Znaleziono 4 wyniki

autor: derylos
pn lis 11, 2013 5:35 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: teknetics t2
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7561

Re: teknetics t2

Dzień dobry
Czy mógłbym wysłać do pana mój wykrywacz w celu dokladnej przyczyny awarii. Niestety nie mogłem sprawdzić czy cewka jest wadliwa ponieważ nikt moich znajomych takiej nie ma.
autor: derylos
śr wrz 25, 2013 9:11 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: teknetics t2
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7561

Re: teknetics t2

A gdyby sonda byla wadliwa mozna ją naprawic? Czy trzeba zakupic nowa.?
autor: derylos
pn wrz 23, 2013 6:59 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: teknetics t2
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7561

Re: teknetics t2

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie???
autor: derylos
pt wrz 20, 2013 4:56 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: teknetics t2
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7561

teknetics t2

Dzień dobry.
Mam pytanie na temat teknetics t2. Gdy włączyłem wykrywacz zaczął piszczeć pulsacyjnie i wyświetlił się komunikat "overload raise coil". Gdy odłączyłem cewke po okolo 15 sekundach zaczyna sie dziać to samo i ten sam komunikat. Gdy podłączyłem inną cewke od teknetics g2 to po 15 ...