Znaleziono 5 wyników
- wt gru 23, 2014 12:08 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: Whites Coinmaster
Dziękuje za odpowiedz. Jeżeli problem będzie się powtarzał z inna cewka. Zgłoszę się do Pana. Jeszcze raz dziękuje .
;)
- wt gru 23, 2014 11:49 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: Whites Coinmaster
Powiem Panu tak wykrywacz po podłączeniu cewki i nie na pełnej czułości nie wzbudza się. A jeżeli dam czułość na maxa ,zaczyna wariować miga wszystko po kolei na wyświetlaczu. Może gdzieś wilgotna elektronika? A i kolega mi powiedział ze to wina baterii. Wymieniłem i nic nie pomogło.
- wt gru 23, 2014 11:17 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: Whites Coinmaster
Tutaj filmik po odłączeniu cewki od elektroniki. Wszędzie dzieje się to samo.
http://przeklej.org/file/ofcA7k/Film-0005.mp4
http://przeklej.org/file/ofcA7k/Film-0005.mp4
- wt gru 23, 2014 10:38 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
Re: White's Coinmaster
Czy te piszczenie po odłączeniu cewki jest normalne?? Bo jak mówiłem wcześniej jak kupiłem to tego nie było. ;(
- wt gru 23, 2014 10:21 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Coinmaster
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 60033
White's Coinmaster
Witam posiadam Coinmastera , lecz ostatnio zaczął mnie niepokoić. Problem jest taki że jak odepnę kabel cewki od elektroniki to zaczyna wariować.(Jak kupiłem nie było tego) . Ale jak podepnę cewkę i nie mam pełnej czułości to jest ok. Hmm to jest normalne że tak się dzieje? czy coś mu dolega ...