Znaleziono 4 wyniki
- ndz sty 11, 2015 1:00 pm
- Forum: Prace związane z wykrywaczami
- Temat: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 76348
Re: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
Witam i od razu dziękuje, przyszła odwilż obrączką znalezniona przez Teściową, ale wszystko przez to że zbierała pety po papierosach które pale:D
- ndz gru 28, 2014 3:41 pm
- Forum: Prace związane z wykrywaczami
- Temat: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 76348
Re: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
tak przed domem prywatnym, ja byłbym skłonny nawet po Ciebie jechać jeśli tylko będziesz chciał, i kiedy byś chciał. Ale może jest ktoś bliżej kto się takimi czymś zajmuje.
- ndz gru 28, 2014 2:18 pm
- Forum: Prace związane z wykrywaczami
- Temat: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 76348
Re: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
Jestem z Skomielnej Czarnej (małopolska) omiatałem samochodu koło domu, gdy ruszyłem zorientowałem się że nie mam obrączki,(tak wiec samochód został omieciony) szukałem w aucie ale nie ma, wydaje mi się że gdy otrzepywałem ręce ze śniegu mi wyleciała. Jest jakaś szansa na odzyskanie obrączki?
- sob gru 27, 2014 11:51 pm
- Forum: Prace związane z wykrywaczami
- Temat: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 76348
Re: Pomoc w poszukiwaniu obrączki!!!!
Witam mam problem dziś zgubiłem obrączkę w śniegu przy odmiataniu samochodu, proszę o pomoc!