Znaleziono 2 wyniki
- pt gru 29, 2006 10:04 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 35049
Re: GTI 2500
Sonda biała. Wykrywacza używam od wrzesnia 2003. Przywracanie ustawień fabrycznych wg mnie nie poprawia zasięgu. Brak śladów mechanicznych uszkodzeń.
- pt gru 29, 2006 9:37 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 35049
GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Zbiesił się ostatnio.
Objawy: wzbudza sie samoistnie, daje sygnały nawet skierowany " w niebo" wątpię żeby wkrywał satelity . Wskazanie wielkości i głębokości zalegania skacze sobie wesolo po całej skali. Co jakiś czas ( 3-4 godz) w czasie poszukiwania włącza sie "gadająca baba" i trzeba na nowo ...
Objawy: wzbudza sie samoistnie, daje sygnały nawet skierowany " w niebo" wątpię żeby wkrywał satelity . Wskazanie wielkości i głębokości zalegania skacze sobie wesolo po całej skali. Co jakiś czas ( 3-4 godz) w czasie poszukiwania włącza sie "gadająca baba" i trzeba na nowo ...