Piszą, że amerykańskie to znaczy na kilometr śmierdzi chińszczyzną. Co to za wynalazki?
http://allegro.pl/wykrywacz-metali-ground-efx-mx200e-usa-profi-gps-i4177951862.html
http://allegro.pl/wykrywacz-metali-ground-wgi-mx300e-usa-profi-z-gps-i4177967825.html
http://allegro.pl/wykrywacz-usa-wgi-ground ...
Znaleziono 8 wyników
- pt kwie 25, 2014 7:39 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: EFX MX100
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 25281
- czw maja 21, 2009 9:21 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847487
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Do listy można by jeszcze dopisać C.Scopy:
1220 - jako typowego statyka
R1 lub 5MX jako dynamik
i 4zx jako uniwersalny wykrywacz
Fakt, że większość już nie produkowana ale jest troche użytkowników tej firmy a i W5900/6000 z taśmy parę lat temu zeszły.
1220 - jako typowego statyka
R1 lub 5MX jako dynamik
i 4zx jako uniwersalny wykrywacz
Fakt, że większość już nie produkowana ale jest troche użytkowników tej firmy a i W5900/6000 z taśmy parę lat temu zeszły.
- ndz lip 06, 2008 7:57 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Śrubka do podłokietnika Ex SE
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6698
Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE
Super, jeśli przyjdzie to proszę o sygnał.
pozdrawiam
kawon
pozdrawiam
kawon
- pn cze 23, 2008 7:12 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Śrubka do podłokietnika Ex SE
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6698
Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE
No to będę musiał coś wykombinować z materiałów zastępczych, bo bardziej zdezelowana jest oczywiście blaszka. Mam jeszcze pytanie techniczne, czy aby ją wyciągnąć wystarczy odkręcić dwie śrubki w obudowie rękojeści, czy jakaś większa gimnastyka?
- pt cze 13, 2008 7:33 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Śrubka do podłokietnika Ex SE
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6698
Śrubka do podłokietnika Ex SE
Witam,
Mam pytanko czy jest szansa dokupić taki drobiazg+ blaszka-nakrętka siedząca w obudowie. W moim egzemplarzu śrubka i nakrętka się wyrobiły tak, że niestety cały czas się wszystko odkręca, a stosowanie taśmy teflonowej daje tylko chwilową poprawę.
pozdrawiam
kawon
Mam pytanko czy jest szansa dokupić taki drobiazg+ blaszka-nakrętka siedząca w obudowie. W moim egzemplarzu śrubka i nakrętka się wyrobiły tak, że niestety cały czas się wszystko odkręca, a stosowanie taśmy teflonowej daje tylko chwilową poprawę.
pozdrawiam
kawon
- wt sty 09, 2007 6:33 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: BH Land Star
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6409
Re: BH Land Star
Postaram się jakąś pożyczyć,ale czy cewka może mieć na to wpływ???
- wt sty 09, 2007 3:25 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: BH Land Star
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6409
Re: BH Land Star
Tak,wskaźnik głebokości działa, a stal sygnalizowana jest tak jak wszystko 1c-10c, przy dyskryminacji ustawinej poniżej połowy potencjometra.Przy nastawieniu dyskryminacji powyżej połowy stal daje jednostronne piernięcia przy strzałkach w różnych miejscach.
Czasami chwilowo przy kolorze pokazuje ...
Czasami chwilowo przy kolorze pokazuje ...
- wt sty 09, 2007 2:15 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: BH Land Star
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6409
BH Land Star
Mam pytanko, zakupiłem używany wykrywacz jak w temacie i coś jest nie tak z górnym wyświetlaczem(tym od id) - jedynym wyświeltanym punktem jest 1c-10c, niezależnie od rodzaju przedmiotu(a przetestowałem naprawdę sporo) i programu pracy(na bezruchowym all metal są inne wskazania), przy czy ...