Znaleziono 14 wyników

autor: Jadzia
pn kwie 14, 2008 5:29 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Fisher CZ 7 zasilanie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4776

Re: Fisher CZ 7 zasilanie

Częściowo o ciężar, a częściowo o oszczędności,
baterie 9V nie są takie drogie, aczkolwiek rzeczywiście mała pojemność.
Ergo to chyba rzeczywiście bez sensu :oops:
pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
Jadzia
autor: Jadzia
pt kwie 11, 2008 4:01 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Fisher CZ 7 zasilanie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4776

Fisher CZ 7 zasilanie

Witam,
czy istnieje opcja przerobienia gniazda baterii w CZ7 z 12 paluszków na 2x9V? CZ70 jest prawie identyczny i chodzi na 9V właśnie, i dlatego zastanawiam się nad możliwością wymiany koszyczków na baterie z paluszkowych na dziewiątkowe.
pozdro
Jadzia
autor: Jadzia
pt lut 01, 2008 10:17 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher CZ7A pro ale jakiś dziwny :shock:
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2269

Re: Fisher CZ7A pro ale jakiś dziwny :shock:

Dziękuję bardzo za oświecenie :D
pozdrawiam
jadzia
autor: Jadzia
pt lut 01, 2008 12:42 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher CZ7A pro ale jakiś dziwny :shock:
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2269

Fisher CZ7A pro ale jakiś dziwny :shock:

Witam,
przeglądałem ostatnio ebay i trafiłem na takiego dziwaka:
http://cgi.ebay.com/Fisher-CZ7A-Pro-Met ... dZViewItem
angielski mniej więcej znam ale nie kumam co to za ustrojstwo z tym fisherkiem ?
pozdrawiam
Jadzia
autor: Jadzia
śr gru 12, 2007 5:39 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewki "snajperskie"
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3337

cewki "snajperskie"

Witam,
myślę że dział wybrałem dobrze bo oporny jestem :)
Do jakich celów stworzone zostały cewki do wykrywaczy o małej średnicy? Jakie są ich wady, a jakie zalety?
pozdrawiam
Jadzia
autor: Jadzia
śr cze 13, 2007 11:03 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher CZ7
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3874

Re: Fisher CZ7

Witam,
pani Jadzia nie istnieje, ale to nic, istnieje za to pan Jadzia :D
A co do oferty to rozwazam wlasnie różne, a tak z ciekawosci to ile to jest ponizej 2000? :)
pozdrawiam
autor: Jadzia
wt cze 05, 2007 10:07 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher CZ7
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3874

Fisher CZ7

Witam,
za jakie pieniądze można orientacyjnie kupic uzywanego Foshera CZ7?
Zastanawiam sie ile powinienem odlozyc :roll:
pozdrawiam
Jadzia
autor: Jadzia
ndz wrz 10, 2006 9:52 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites M6
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3358

Whites M6

Witam ponownie,
namierzyłem ostatnio taki właśnie sprzęt, proszę o informacje na jego temat oraz ile warto za niego dać?
pozdrawiam
Jadzia
autor: Jadzia
czw cze 29, 2006 4:13 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Kolejny sprzet z eBay White's Blue & Gray PRO szto eto?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3861

Kolejny sprzet z eBay White's Blue & Gray PRO szto eto?

Witam ponownie,
tym razem mam zpytanie o ponizszy ezemplarz:

http://cgi.ebay.com/Whites-Blue-Gray-PR ... dZViewItem

co to za sprzecik?
pozdrawiam
Jadzia
autor: Jadzia
ndz cze 25, 2006 1:46 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy ten konkretny egzemplarz jest warty ceny?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2844

Re: Czy ten konkretny egzemplarz jest warty ceny?

Przesyłka bedzie na adres w Kanadzie, a cła nie bedzie wcale, bo kolega przenosi się z Kanady do Polski na stałe, a od tzw mienia przesiedleńczego nie ma cła, przywiezie jako swój sprzet, wiec nie ma problemu. Dzieki za odpowiedź :)
autor: Jadzia
czw cze 22, 2006 9:53 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co to za sprzęt?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2758

Re: Co to za sprzęt?

Dzięki za odpowiedź
autor: Jadzia
śr cze 21, 2006 11:25 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co to za sprzęt?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2758

Co to za sprzęt?

Witam,
co to za sprzecik, ile warty i jakie ma osiągi?

http://cgi.ebay.pl/Whites-Goldmaster-V- ... dZViewItem

pozdrawiam
Jadzia
autor: Jadzia
ndz cze 18, 2006 12:54 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites Quantum II
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 8514

Whites Quantum II

Witam,
mam na oku ten sprzęcik i tu kilka pytań:

1. Jakie są zasięgi tego sprzętu?
2. Czy istnieje możliwość "wycinania - wydyskryminowania" konkretnych przedmiotów np, łusek tak jak bodajże w DFX?

pozdro
Jadzia