Częściowo o ciężar, a częściowo o oszczędności,
baterie 9V nie są takie drogie, aczkolwiek rzeczywiście mała pojemność.
Ergo to chyba rzeczywiście bez sensu pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
Jadzia
Witam,
czy istnieje opcja przerobienia gniazda baterii w CZ7 z 12 paluszków na 2x9V? CZ70 jest prawie identyczny i chodzi na 9V właśnie, i dlatego zastanawiam się nad możliwością wymiany koszyczków na baterie z paluszkowych na dziewiątkowe.
pozdro
Jadzia
Witam,
przeglądałem ostatnio ebay i trafiłem na takiego dziwaka:
http://cgi.ebay.com/Fisher-CZ7A-Pro-Met ... dZViewItem angielski mniej więcej znam ale nie kumam co to za ustrojstwo z tym fisherkiem ?
pozdrawiam
Jadzia
Witam,
myślę że dział wybrałem dobrze bo oporny jestem Do jakich celów stworzone zostały cewki do wykrywaczy o małej średnicy? Jakie są ich wady, a jakie zalety?
pozdrawiam
Jadzia
Witam,
pani Jadzia nie istnieje, ale to nic, istnieje za to pan Jadzia A co do oferty to rozwazam wlasnie różne, a tak z ciekawosci to ile to jest ponizej 2000? pozdrawiam
Przesyłka bedzie na adres w Kanadzie, a cła nie bedzie wcale, bo kolega przenosi się z Kanady do Polski na stałe, a od tzw mienia przesiedleńczego nie ma cła, przywiezie jako swój sprzet, wiec nie ma problemu. Dzieki za odpowiedź