Znaleziono 4 wyniki
- śr kwie 18, 2007 10:23 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 22486
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
A ja na militarkę polecam HS-3 z cewka 38 cm.Wg mnie w tych pieniądzach to najlepszy wybór.
- czw mar 15, 2007 8:02 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett GTI 1500
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7452
Re: Garrett GTI 1500
Już za późno
Zakup poczyniony.Czekam na przesyłke z GB.Gti jest wraz z cewką imaging coil 12,5", DD 14*10 power coil , standardową + słuchaweczki
Wszystko sie okaże w "praniu".
pozdrawiam
Wszystko sie okaże w "praniu".
pozdrawiam
- śr lut 21, 2007 6:00 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett GTI 1500
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7452
Re: Garrett GTI 1500
Dzieki Proscan za informacje.Pracowałeś może na takim sprzęcie ? W sumie niewiele rożni go od 2500.Zasięgi w trybie dynamicznym ma mieć te same.Na ile może brakować funkcji śledzenia zmian gruntu ?Ciekaw jestem jak jest w praktyce.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- wt lut 20, 2007 8:15 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett GTI 1500
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7452
Garrett GTI 1500
Witam Wszystkich ,
chciałem niesmialo zapytać o wykrywacz jak w temacie.Mało informacji w języku polskim można znaleść na temat tego modelu.Interesuje mnie czy to uniwersalna maszyna.Czym różni się od 1350 i 2500 GTI.Warto kupic za 2 tys zl zestawie z druga cewka 14*10 ? Przyjmując, ze działa ...
chciałem niesmialo zapytać o wykrywacz jak w temacie.Mało informacji w języku polskim można znaleść na temat tego modelu.Interesuje mnie czy to uniwersalna maszyna.Czym różni się od 1350 i 2500 GTI.Warto kupic za 2 tys zl zestawie z druga cewka 14*10 ? Przyjmując, ze działa ...