Znaleziono 4 wyniki

autor: borys
śr kwie 18, 2007 10:23 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 22486

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

A ja na militarkę polecam HS-3 z cewka 38 cm.Wg mnie w tych pieniądzach to najlepszy wybór.
autor: borys
czw mar 15, 2007 8:02 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett GTI 1500
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7452

Re: Garrett GTI 1500

Już za późno :lol: Zakup poczyniony.Czekam na przesyłke z GB.Gti jest wraz z cewką imaging coil 12,5", DD 14*10 power coil , standardową + słuchaweczki :)
Wszystko sie okaże w "praniu".
pozdrawiam
autor: borys
śr lut 21, 2007 6:00 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett GTI 1500
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7452

Re: Garrett GTI 1500

Dzieki Proscan za informacje.Pracowałeś może na takim sprzęcie ? W sumie niewiele rożni go od 2500.Zasięgi w trybie dynamicznym ma mieć te same.Na ile może brakować funkcji śledzenia zmian gruntu ?Ciekaw jestem jak jest w praktyce.
Pozdrawiam
autor: borys
wt lut 20, 2007 8:15 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett GTI 1500
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7452

Garrett GTI 1500

Witam Wszystkich ,
chciałem niesmialo zapytać o wykrywacz jak w temacie.Mało informacji w języku polskim można znaleść na temat tego modelu.Interesuje mnie czy to uniwersalna maszyna.Czym różni się od 1350 i 2500 GTI.Warto kupic za 2 tys zl zestawie z druga cewka 14*10 ? Przyjmując, ze działa ...