Znaleziono 17 wyników

autor: wert123
sob gru 15, 2012 5:12 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dwie sondy White's
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9033

Re: Dwie sondy White's

Witam.
Sondy dotarły wczoraj , dziękuję , mistrzowska robota =D> I Mikołaj ma za co zaszaleć ... :D
Pozdrawiam serdecznie.
autor: wert123
pn gru 10, 2012 10:58 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dwie sondy White's
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9033

Re: Dwie sondy White's

Proszę zrobić to, co uzna Pan za stosowne. Ja Panu ufam :D Ufam też że po zapłacie za naprawę zostanie mi trochę grosza na prezenty dla rodziny ;)
autor: wert123
czw lis 22, 2012 6:47 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dwie sondy White's
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9033

Re: Dwie sondy White's

Fajnie,dziekuje. Wysle po niedzieli jak wroce z wygnania. Pozdrawiam.
autor: wert123
czw lis 22, 2012 3:45 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dwie sondy White's
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9033

Re: Dwie sondy White's

Czyli moge je przyslac ? :D
autor: wert123
czw lis 22, 2012 7:14 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dwie sondy White's
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9033

Re: Dwie sondy White's

Ta druga to do mojego zacnego IDX Pro , 6,59 Khz chyba ? Plaska.
autor: wert123
śr lis 21, 2012 9:37 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Dwie sondy White's
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9033

Dwie sondy White's

Witam Panie Piotrze.
Mam problem z dwiema sondami , pierwsza to 300 do MXT , odlutowane dwa przewody , chodzi o polutowanie i założenie porządnej wtyczki bo ta która jest to jakaś masakra i chyba niekompletna, jakaś krótka trochę. Instrukcja obsługi do MXT kupiona w f-mie Proscan.
Druga to BM 950 ...
autor: wert123
pn kwie 25, 2011 9:06 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Maskowanie w CZ3D
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6573

Re: Maskowanie w CZ3D

Poczytaj też to http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpb ... f=9&t=4930 Piórek mieszka dość blisko od Ciebie , więc może by Ci go pokazał w realu . Tylko na razie pochorował się chłopak ... :(
autor: wert123
ndz sty 30, 2011 7:56 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Saperka, Szpadel, Łopata, Łopatka, Kilof, Oskard, Wykopki
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 19965

Re: Saperka, Szpadel, Łopata, Łopatka, Kilof, Oskard, Wykopki

Edicool idziesz po moich śladach Saperkę z trzonkiem z żółtego włókna szklanego kupiłem kiedy zacząłem chodzić więcej za drobnicą , na polu była całkiem OK ale wystarczył jeden wypad do lasu , użyłem saperki jako dzwigni do podniesienia korzenia i trrrach . Z trzonka została garść białych igiełek ...
autor: wert123
pn maja 24, 2010 11:09 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Nowe forum nt wykrywaczy metali!
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6557

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

A mi się strona logowania podoba , od prawej do lewej :D

http://iranpuls.ir/index.php?PHPSESSID= ... rofile;u=1
autor: wert123
wt lip 22, 2008 8:10 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: sonda terra 50
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 16237

Re: sonda terra 50

Witam
I tu jest właśnie zagwozdka. Te kawałki ,których brakuje rozpadły sie na takie okruchy że wyglądają jak rozbita szyba samochodowa , taka hartowana.Zresztą ma ich tylko kilka , reszta przepadła.Z takiej sieczki raczej nic się nie ułoży. Poradziłem koledze żeby poszedł do warsztatu gdzie ...
autor: wert123
pn lip 14, 2008 10:21 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: sonda terra 50
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 16237

sonda terra 50

Witam
Sonda kolegi. " Nie wie jak to sie stało " ale sie popsuła :? i pyta czy to da sie jakoś naprawić ?

Obrazek
autor: wert123
ndz cze 17, 2007 9:44 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites IDX PRO
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 15403

Re: Whites IDX PRO

Ok.zgoda :D
Odezwę się jak już go będę miał i pochodzę z nim trochę.
Dziękuję i pozdrawiam.
autor: wert123
sob cze 16, 2007 11:18 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites IDX PRO
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 15403

Re: Whites IDX PRO

Kupię ten wykrywacz,akcesoria do niego dodane zrekompensują mi jego cenę :D Czy byłby Pan w stanie zrobić taki "tuning" w tym wykrywaczu ? Oczywiście nie teraz,zaraz,ale może zimą ? Ile to by kosztowało ? Czy po takim zabiegu nie straci czułości na drobny kolor? Proszę o info na PW.

Pozdrawiam.
autor: wert123
sob cze 16, 2007 8:09 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites IDX PRO
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 15403

Re: Whites IDX PRO

Wielkie dzięki Panie Proscanie.
Czy takie "podrasowanie" ma sens w tym wykrywaczu ?

Pozdrawiam.