Znaleziono 105 wyników
- wt mar 27, 2012 10:45 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab Explorer i złoto
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 22647
Re: Minelab Explorer i złoto
Szukalem tego tematu aby zadac pytanie. W mojej okolicy na takie trafienia jak z fotek nie ma szans ale obraczke czy zloty pierscionem mozna wykopac.I tu jest problem. W terenie w jakim zalega sporo roznej wielkosci odlamkow ,lusek i innego dobra po jakie sie nie schylam jak znalesc zloto. Po wielu ...
- czw mar 22, 2012 11:44 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki do Explorera II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5455
Re: Cewki do Explorera II
Wlasnie cewki NEL,mnie zastanawiaja. Na forach pierw czytam "ohy i ahy" na ich temat.Gdy ktos kupi i sprawdzi okazuje sie iz nie ma sie czym podniecac. Smierdzi mi to jakas reklama przez kilku typkow co robia wielkie zamieszanie. Osobiscie nie mialem w reku,ale chcialbym poczytac opinii ludzi ...
- czw mar 22, 2012 12:38 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki do Explorera II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5455
Re: Cewki do Explorera II
Na kilku forach wyskoczyla jakis czas temu nazwa NEL. Co to jest,gdzie kupic i gdzie cos wiarygodnego o tych cewkach mozna przeczytac?
- ndz paź 02, 2011 10:38 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Gniazdo sondy w Minelab Explorer XS
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3571
Re: Gniazdo sondy w Minelab Explorer XS
Dzieki,wlasnie urwal sie ten przewodzik na lucie przy gniezdzie.Nie wiem jakim cudem .
- sob paź 01, 2011 11:53 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Gniazdo sondy w Minelab Explorer XS
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3571
Gniazdo sondy w Minelab Explorer XS
Zauwazylem wieksza ilosc falszywych sygnmalow .Podczas prob,doszedlem ,iz przy ruszaniu czescia wykrywacza gdzie znajduje sie elektronika daje sygnal na kolor.W dalszym etapie po rozkreceniu doszedlem iz przewody idace do sluchawek maja przetarta izolacje,czy mostkowaly sie nie wiem.Zauwazylem iz ...
- wt wrz 20, 2011 6:57 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Digger / łopatka Minelab'a
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 39598
Re: Digger / łopatka Minelab'a
Moze masz racje Proscan.Widzialem na jednej z stron internetowych poszukiwaczy z USA,szukali na polach gdzie toczyly sie jakies walki wojny secesyjnej,i takich kopaczek nie mieli,a wlasnie po polsku z lopatami na fanty.Inna sprawa jest to,iz ogladajac strony o wykrywaczach za oceanem to dochodze do ...
- ndz wrz 18, 2011 10:37 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Digger / łopatka Minelab'a
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 39598
Re: Digger / łopatka Minelab'a
Czytam,ogladam i nie wierze.Wybaczcie ale zastanawiam sie co z tym mial robic i gdzie.Chyba cos przesadzac w ogrodku albo dac dzieciom aby zamki z piasku budowaly.Ogladajac aukcje Minelab'ow w zestawie z ta "lopatka",myslalem ze ktos sobie jaja robi.Widzac nie raz kopaczy na polach czy lesie,nigdy ...
- ndz maja 22, 2011 9:29 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: domowy test e-trac
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 47147
Re: domowy test e-trac
Chodzi o ksztalt,owalny.Oczywiscie obstawiam gdy jest zakopane/y pionowo.Coraz bardziej nie rozumiem tego co piszecie albo moj staruski XS jest w jakiejs specjalenej wersji do glebokich poszukiwan albo te nowsze Mainelaby maja cos z zasiegem.Czemu jeszcze nikt nie zaprponowal aby kolega jaki mia ...
- sob maja 21, 2011 9:59 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: domowy test e-trac
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 47147
Re: domowy test e-trac
nie musze sprawdzac bo wiem co bedzie.Wszelkie przedmioty owalne ,w szczegolnosci okragle,niezaleznie od rodzaju metalu czyli moze byc kolo od wozu drabiniastego,kolko z drutu czy kolko z mosiadzu czy nawet kawal blachy wyciety z kolko,daja sygnal na super kolor o znacznej wielkosci,nazywam to ...
- śr maja 18, 2011 9:43 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: domowy test e-trac
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 47147
Re: domowy test e-trac
Jako iz uzywam Explorera spytam o funkcje Deep i Fast o jakich pisze pni.Z moich doswiadczen z ustawieniem Deep ,zauwazylem iz faktycznie bierze gleboko,naprawde gleboko.Problem w tym iz nalezy chodzic bardzo wolno.Jaka ,czy kolega mierzyl ,sprawdzal jest roznica zasiegu miedzy Deep a Fast?
PS.
Do ...
PS.
Do ...
- pn maja 16, 2011 9:49 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
- Odpowiedzi: 48
- Odsłony: 251567
Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
Czy wiadomo kiedy beda testowane -Minelab Explore?
Pytanie dodatkowe .Czy jest mozliwosc testowania najbardziej popularnych zamiennikow cewek do wszelkich wykrywaczy.Mnie osobiscie i chyba wielu innych interesuja cewki DeTech i porownanie ich z orginalnymi.
Pytanie dodatkowe .Czy jest mozliwosc testowania najbardziej popularnych zamiennikow cewek do wszelkich wykrywaczy.Mnie osobiscie i chyba wielu innych interesuja cewki DeTech i porownanie ich z orginalnymi.
- pn kwie 11, 2011 6:47 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: White's Spectra V3
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 13895
White's Spectra V3
Czytajac opis tego wykrywacza na stronie Viking'a,natrafilem na takie zdanie
"Dzieki wykrywaczowi Spectra V3 znajdziesz przedmioty na takich glebokosciach ,na ktorych inne wykrywacze nie maja nic do zaoferowania.Precyzyjna identyfikacja na kolorowym wyswietlaczu pozwoli na szczegolowe ...
"Dzieki wykrywaczowi Spectra V3 znajdziesz przedmioty na takich glebokosciach ,na ktorych inne wykrywacze nie maja nic do zaoferowania.Precyzyjna identyfikacja na kolorowym wyswietlaczu pozwoli na szczegolowe ...
- sob kwie 02, 2011 4:41 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 34807
Re: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych
Domyslam sie ,ze z tym mikrofonem to jakas sciema.Bo jaki jest sens noszenia takich sluchawek jakie wzmacniaja to co w kolo nas.To by byly sluchawki dla slabo slyszacych.Z innej strony ,wykrywacz wyje,poszukiwacz w sluchawkach wygladajacych jak wygluszacze z kuzni.Poszukiwacz z usmiechem na ustach ...
- ndz mar 06, 2011 5:16 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Jak sprawdzic i naprawić cewke Minelab Explorer?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22158
Re: Jak sprawdzic i naprawić cewke Minelab Explorer?
Cewka naprawiona,w domu dziala.
Pozostaje sprawdzenie w terenie i porownanie z orginalnym kablem.
Proscan-kabel S-VHS sie nie nadaje.W kablach jakie pocielem byly 4 przewody+ekran/folia aluminiowa+kilka drucikow/.
Jesli ktos bedzie zainteresowany,moge opisac: co ,jak i za ile.
Proscan-kabel S-VHS sie nie nadaje.W kablach jakie pocielem byly 4 przewody+ekran/folia aluminiowa+kilka drucikow/.
Jesli ktos bedzie zainteresowany,moge opisac: co ,jak i za ile.
- sob lut 26, 2011 8:50 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Jak sprawdzic i naprawić cewke Minelab Explorer?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22158
Re: Jak sprawdzic i naprawić cewke Minelab Explorer?
Dodam,bo wlasnie kilka dni temu kupowalem.Wtyczki te sa uzywane przy mikrofonbach do CB Radia,tak uslyszalem w sklepie.Koszt z koszulka 6.5zl.Srubke mozna zabezpieczyc kropla farby przed odkreceniem.