Dzięki Panie Piotrze, a jak z przyjemnością użytkowania, trwałością i kompatybilnością z wykrywką.
I tak ogólnie, czy warto w to wchodzić (snajperki)?
Znaleziono 6 wyników
- wt lut 05, 2013 9:16 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Cewka na monetki - Explorer
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3314
- pn lut 04, 2013 2:14 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Cewka na monetki - Explorer
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3314
Cewka na monetki - Explorer
Witam!
Proszę o radę. Myślę nad zakupem jakiejś przyjemnej (dobra, lekka i stabilna) cewki do Explorera II, na monetki.
Zastanawiam się nad:
- DeTech 4,5x7"(10 x 18 cm)
- Minelab FBS 8" (20 cm)
- DeTech 8x6'' (20 x 15 cm)
- Nel Sharpshooter 8,5x5,5 (21 x 14 cm)
(kolejność przypadkowa)
Dużo ...
Proszę o radę. Myślę nad zakupem jakiejś przyjemnej (dobra, lekka i stabilna) cewki do Explorera II, na monetki.
Zastanawiam się nad:
- DeTech 4,5x7"(10 x 18 cm)
- Minelab FBS 8" (20 cm)
- DeTech 8x6'' (20 x 15 cm)
- Nel Sharpshooter 8,5x5,5 (21 x 14 cm)
(kolejność przypadkowa)
Dużo ...
- pn mar 19, 2012 3:38 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki do Explorera II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5457
Cewki do Explorera II
Witam!
Proszę o radę w sprawie wyboru cewki do Explorera II.
W oryginalnej zerwałem kabel przy cewce. Udało mi się to jakoś naprawić, ale mam watpliwości co do trwałości i wodoodporności mojego dzieła.
Chciałbym więc ją wymienić na inną cewkę. Myślałem o De-Tech 10"-12", 8"-6" lub Coiltek 12"-8 ...
Proszę o radę w sprawie wyboru cewki do Explorera II.
W oryginalnej zerwałem kabel przy cewce. Udało mi się to jakoś naprawić, ale mam watpliwości co do trwałości i wodoodporności mojego dzieła.
Chciałbym więc ją wymienić na inną cewkę. Myślałem o De-Tech 10"-12", 8"-6" lub Coiltek 12"-8 ...
- pn maja 07, 2007 6:12 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Detektory "Minelab"
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4614
Re: Detektory "Minelab"
Serdeczne dzięki ProScan.
- śr maja 02, 2007 2:07 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Detektory "Minelab"
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4614
Detektory "Minelab"
Mam pytanie, czy firma Minelab produkuje lub produkowała detektory ze statycznym trybem pracy. Jeżeli tak to proszę o podanie nazwy modelu.
- pt kwie 27, 2007 8:28 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Minelab Explorer XS i kamienie oraz inne pytania
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 14382
Re: Minelab Explorer XS i kamienie oraz inne pytania
Mam Explorera II drugi sezon i nigdy nie zdarzyło mi się, aby wskazywał kamienie. Nie słyszałem też nigdy o czymś takim od innych użytkowników tego sprzętu. XS to jego młodszy brat, w którym podobno, co nieco poprawiono.
Myślę, że dobrze by było zastosować się do rady Proscana i zresetować ...
Myślę, że dobrze by było zastosować się do rady Proscana i zresetować ...