Znaleziono 6 wyników

autor: don66
wt lut 05, 2013 9:16 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Cewka na monetki - Explorer
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3314

Re: Cewka na monetki - Explorer

Dzięki Panie Piotrze, a jak z przyjemnością użytkowania, trwałością i kompatybilnością z wykrywką.
I tak ogólnie, czy warto w to wchodzić (snajperki)?
autor: don66
pn lut 04, 2013 2:14 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Cewka na monetki - Explorer
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3314

Cewka na monetki - Explorer

Witam!
Proszę o radę. Myślę nad zakupem jakiejś przyjemnej (dobra, lekka i stabilna) cewki do Explorera II, na monetki.
Zastanawiam się nad:

- DeTech 4,5x7"(10 x 18 cm)
- Minelab FBS 8" (20 cm)
- DeTech 8x6'' (20 x 15 cm)
- Nel Sharpshooter 8,5x5,5 (21 x 14 cm)
(kolejność przypadkowa)

Dużo ...
autor: don66
pn mar 19, 2012 3:38 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewki do Explorera II
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5457

Cewki do Explorera II

Witam!
Proszę o radę w sprawie wyboru cewki do Explorera II.
W oryginalnej zerwałem kabel przy cewce. Udało mi się to jakoś naprawić, ale mam watpliwości co do trwałości i wodoodporności mojego dzieła.
Chciałbym więc ją wymienić na inną cewkę. Myślałem o De-Tech 10"-12", 8"-6" lub Coiltek 12"-8 ...
autor: don66
pn maja 07, 2007 6:12 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Detektory "Minelab"
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4614

Re: Detektory "Minelab"

Serdeczne dzięki ProScan.
autor: don66
śr maja 02, 2007 2:07 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Detektory "Minelab"
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4614

Detektory "Minelab"

Mam pytanie, czy firma Minelab produkuje lub produkowała detektory ze statycznym trybem pracy. Jeżeli tak to proszę o podanie nazwy modelu.
autor: don66
pt kwie 27, 2007 8:28 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Minelab Explorer XS i kamienie oraz inne pytania
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 14382

Re: Minelab Explorer XS i kamienie oraz inne pytania

Mam Explorera II drugi sezon i nigdy nie zdarzyło mi się, aby wskazywał kamienie. Nie słyszałem też nigdy o czymś takim od innych użytkowników tego sprzętu. XS to jego młodszy brat, w którym podobno, co nieco poprawiono.
Myślę, że dobrze by było zastosować się do rady Proscana i zresetować ...