Znaleziono 5 wyników

autor: oskar-markiewicz
śr maja 09, 2007 2:01 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: GTI 2500-osłona,instrukcja
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5066

Podziękowanie!

Instrukcja została już przeczytana, czyta się ją ze zrozumieniem. Dużo obrazków graficznych i pożądna jakość papieru. Pozdrawiam i dziekuję za udaną tranzakcje! =D> :D =D>
autor: oskar-markiewicz
wt maja 08, 2007 10:05 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: czy to dobry sprzet i do czego przeznaczony?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7398

Re: czy to dobry sprzet i do czego przeznaczony?

Myślę że jest to wykrywacz do poszukiwania naturalnych grudek złota i minerałów.
Pozdrawiam

Oskar ;)
autor: oskar-markiewicz
ndz maja 06, 2007 11:13 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: GTI 2500-osłona,instrukcja
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5066

Re: GTI 2500-osłona,instrukcja

Bardzo Panu dziękuję, dzięki instrukcji może zroumie ten upierdliwy wykrywacz A jest coś takiego jak tabelka do rozróżnienia przewodności metalu w GTI??? Z tym wężem to dobry pomysł, zastanawiałem się nad uszczelkami do okien ale widze że wąż będzie lepszym rozwiazaniem. Pozdrawiam i wielkie dzięki ...
autor: oskar-markiewicz
ndz maja 06, 2007 10:52 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: GTI 2500-osłona,instrukcja
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5066

Re: GTI 2500-osłona,instrukcja

To ja poproszę tą instrukcje Prosze wysłać ją jutro za pobraniem, na adres:

[wymoderowałem - nie do wiadomości trzecich stron. ProScan]

Cena taka jak Pan mówil


Mam pytanie odnośnie osłony, czy można samemu zrobić osłone np. z pleksy lub cienkiego plastiku??? Nie będzie to zakłócało ...
autor: oskar-markiewicz
ndz maja 06, 2007 9:43 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: GTI 2500-osłona,instrukcja
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5066

GTI 2500-osłona,instrukcja

Witam, potrzebuje osłone cewki 9,5" i 12,5" (podobno osłony do 12,5" nie ma). Następnie instrukcje po polsku (wraz z cewką eagleye). Czy ma Pan film instruktażowy ale po polsku? Jesli nie, to czy moglby Pan zrobic kopie filmu angielskiego? Ma pan uzywany (tani) pokrowiec wyświetlacza?

Pozdrawiam ...