Znaleziono 61 wyników

autor: anRO
ndz maja 13, 2018 7:59 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: X-Terra + cewka Nel Thunder
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 21887

Re: X-Terra + cewka Nel Thunder

Używałem w terce różne cewki akurat tej którą masz nie,ale uważam że wskażnik głębokości może skakać przy przemiataniu co najwyżej o jeden stopień.Jeśli lata w całym zakresie to cewka jest walnięta.
autor: anRO
ndz maja 13, 2018 7:51 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Minelab Equinox
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 13892

Re: Nowy Minelab Equinox

Taka ciekawostka.Obecnie Equinox nie jest reklamowany /Viking/ jako Minelab.Wprawdzie można go znalezć w grupie Minelaba ale pod nazwą Equinox, kiedy każdy inny typ figuruje jako np.Minelab Safari.W grupie nowości tylko Equinox.Na allegro po wpisaniu w wyszukiwarke minelab brak wyniku Minelab ...
autor: anRO
czw lut 23, 2017 10:04 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zamienność sond White's Treasuremaster
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 10200

Re: Zamienność sond White's Treasuremaster

Wystarczy wejść na strone dystrybutora wykrywaczy gdzie pisze jak byk ,,opcjonalnie sondy serii Prizm,Coinmaster.Dziecinnie proste zdobywanie informacji.
autor: anRO
śr lis 04, 2015 3:11 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

Używam tornado jako standartową cewkę,ale żeby było jasne monety mnie nie interesują.Owszem znajduję,ale są to przypadkowe znaleziska zgubione z żołnierskiej kieszeni.Cewka jest ciężkawa,waży więcej niż podaje producent.Zasięg na przedmioty większe od klamry dużo większy od fabrycznej.Da się z tym ...
autor: anRO
wt lis 03, 2015 8:50 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

Nowa Nel Hunter u dystrybutora kosztuje 450 zł z osłoną, śrubą,gumkami plus gwarancja.Zasięg ciut mniejszy od 950,ale ma inne zalety.Jeśli chodzi tylko o monety to można pokusić się o model niżej,cena 399zł.
autor: anRO
pn lis 02, 2015 5:09 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

www.lovecpokladu.cz /civky-whites/
autor: anRO
pn lis 02, 2015 4:52 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

950 Prizm kupisz w UK lub w Czechach.Osłony pasują od XLT lub MXT.Ale za te pieniążki wolał bym jakąś Nel-a.
autor: anRO
ndz wrz 13, 2015 8:41 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Two Box z allegro
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9215

Re: Two Box z allegro

Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi to wykrywacz ten był konstruowany przez ludzi z ,,Exploracja pl" .,,sOnar' z pomocą nie żyjącego już ,,Ala" konstruowali to.Jedna, góra dwie sztuki zostały wykonane.Oczywiście sprzedający wystawił taką cene czekając na tzw.fuksa.
autor: anRO
wt wrz 02, 2014 3:43 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Nel
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5719

Re: cewka Nel

Krótko o Tornado, i dopiero teraz bo testuje ją od dwóch miesięcy.Piekielnie czuła,nawet na takie drobiazgi jak współczesny jeden grosz.Na miejscówce przeszukiwanej od czterech lat,najpierw Vaguero 9x8, póżniej MXT traker 950,wyszło naprawdę sporo,i to jakim sprzętem - Coinmasterem pro.Tryb All ...
autor: anRO
pn maja 19, 2014 7:45 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Tesoro ExPloro (Vaquero) mega przeróbka
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 41534

Re: Przeróbka Tesoro Vaquero pin-p spust+reg. głośności

Pamiętaj że taki wykrywacz po ,,usprawnieniach " jest pózniej ciężko odsprzedać.Sprzedaje się go, dużo poniżej wartości.
autor: anRO
pn mar 03, 2014 3:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

Czyli kupować tylko u sprawdzonych dystrybutorów.Detech to tylko w Pruszkowie.Ale reszte gdzie?
autor: anRO
ndz mar 02, 2014 7:00 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

Kolega Gopherus ma całkowitą rację,w obecnej sytuacji Nel to ryzyko.Chociaż trzeba powiedzieć że seria Nell jest zdecydowanie solidniej wykonana.13 Ultimate przy Nel Tornado wygląda troche zabawkowo.
autor: anRO
sob sty 18, 2014 7:35 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

Kolego Mcgaywer ,800 ka to nie jest żadna snajperka.Pierwsze Classiki,Coinmastery,Prizmy,miały oryginalną cewkę 800.A na tej stronie co ci podałem są pokazane różnice między DD i koncentrykiem i co to daje.
autor: anRO
pt sty 17, 2014 8:40 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

Nie chciał bym być posądzony o reklamę, ale najlepiej jest to narysowane,na stronie Warszawskiego dystrybutora Garrett,Whites.
Wchodzisz na Garretty,pózniej EuroAce i tam jest rysunek cewek typu DD i Koncentryk który to tłumaczy.
autor: anRO
pt sty 17, 2014 10:47 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71875

Re: Prizm z cewką DETECH

Kolego Mcgaywer,jeśli interesują cie tylko monety to daj sobie spokój z dużymi cewkami.Chyba że plątasz się po lasach za większymi klamotami. Duże cewki + monety to tylko w testach dobrze wypadają.W realu już nie jest takie miodzio,chociaż znam takich co lubią się męczyć.