Znaleziono 61 wyników
- ndz maja 13, 2018 7:59 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: X-Terra + cewka Nel Thunder
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 21887
Re: X-Terra + cewka Nel Thunder
Używałem w terce różne cewki akurat tej którą masz nie,ale uważam że wskażnik głębokości może skakać przy przemiataniu co najwyżej o jeden stopień.Jeśli lata w całym zakresie to cewka jest walnięta.
- ndz maja 13, 2018 7:51 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Minelab Equinox
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 13892
Re: Nowy Minelab Equinox
Taka ciekawostka.Obecnie Equinox nie jest reklamowany /Viking/ jako Minelab.Wprawdzie można go znalezć w grupie Minelaba ale pod nazwą Equinox, kiedy każdy inny typ figuruje jako np.Minelab Safari.W grupie nowości tylko Equinox.Na allegro po wpisaniu w wyszukiwarke minelab brak wyniku Minelab ...
- czw lut 23, 2017 10:04 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zamienność sond White's Treasuremaster
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 10200
Re: Zamienność sond White's Treasuremaster
Wystarczy wejść na strone dystrybutora wykrywaczy gdzie pisze jak byk ,,opcjonalnie sondy serii Prizm,Coinmaster.Dziecinnie proste zdobywanie informacji.
- śr lis 04, 2015 3:11 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
Używam tornado jako standartową cewkę,ale żeby było jasne monety mnie nie interesują.Owszem znajduję,ale są to przypadkowe znaleziska zgubione z żołnierskiej kieszeni.Cewka jest ciężkawa,waży więcej niż podaje producent.Zasięg na przedmioty większe od klamry dużo większy od fabrycznej.Da się z tym ...
- wt lis 03, 2015 8:50 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
Nowa Nel Hunter u dystrybutora kosztuje 450 zł z osłoną, śrubą,gumkami plus gwarancja.Zasięg ciut mniejszy od 950,ale ma inne zalety.Jeśli chodzi tylko o monety to można pokusić się o model niżej,cena 399zł.
- pn lis 02, 2015 5:09 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
www.lovecpokladu.cz /civky-whites/
- pn lis 02, 2015 4:52 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
950 Prizm kupisz w UK lub w Czechach.Osłony pasują od XLT lub MXT.Ale za te pieniążki wolał bym jakąś Nel-a.
- ndz wrz 13, 2015 8:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Two Box z allegro
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9215
Re: Two Box z allegro
Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi to wykrywacz ten był konstruowany przez ludzi z ,,Exploracja pl" .,,sOnar' z pomocą nie żyjącego już ,,Ala" konstruowali to.Jedna, góra dwie sztuki zostały wykonane.Oczywiście sprzedający wystawił taką cene czekając na tzw.fuksa.
- wt wrz 02, 2014 3:43 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Nel
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5719
Re: cewka Nel
Krótko o Tornado, i dopiero teraz bo testuje ją od dwóch miesięcy.Piekielnie czuła,nawet na takie drobiazgi jak współczesny jeden grosz.Na miejscówce przeszukiwanej od czterech lat,najpierw Vaguero 9x8, póżniej MXT traker 950,wyszło naprawdę sporo,i to jakim sprzętem - Coinmasterem pro.Tryb All ...
- pn maja 19, 2014 7:45 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Tesoro ExPloro (Vaquero) mega przeróbka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 41534
Re: Przeróbka Tesoro Vaquero pin-p spust+reg. głośności
Pamiętaj że taki wykrywacz po ,,usprawnieniach " jest pózniej ciężko odsprzedać.Sprzedaje się go, dużo poniżej wartości.
- pn mar 03, 2014 3:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
Czyli kupować tylko u sprawdzonych dystrybutorów.Detech to tylko w Pruszkowie.Ale reszte gdzie?
- ndz mar 02, 2014 7:00 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
Kolega Gopherus ma całkowitą rację,w obecnej sytuacji Nel to ryzyko.Chociaż trzeba powiedzieć że seria Nell jest zdecydowanie solidniej wykonana.13 Ultimate przy Nel Tornado wygląda troche zabawkowo.
- sob sty 18, 2014 7:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
Kolego Mcgaywer ,800 ka to nie jest żadna snajperka.Pierwsze Classiki,Coinmastery,Prizmy,miały oryginalną cewkę 800.A na tej stronie co ci podałem są pokazane różnice między DD i koncentrykiem i co to daje.
- pt sty 17, 2014 8:40 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
Nie chciał bym być posądzony o reklamę, ale najlepiej jest to narysowane,na stronie Warszawskiego dystrybutora Garrett,Whites.
Wchodzisz na Garretty,pózniej EuroAce i tam jest rysunek cewek typu DD i Koncentryk który to tłumaczy.
Wchodzisz na Garretty,pózniej EuroAce i tam jest rysunek cewek typu DD i Koncentryk który to tłumaczy.
- pt sty 17, 2014 10:47 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71875
Re: Prizm z cewką DETECH
Kolego Mcgaywer,jeśli interesują cie tylko monety to daj sobie spokój z dużymi cewkami.Chyba że plątasz się po lasach za większymi klamotami. Duże cewki + monety to tylko w testach dobrze wypadają.W realu już nie jest takie miodzio,chociaż znam takich co lubią się męczyć.