Mam jeszcze jedno pytanko co do zakupu wykrywacza ,zamieżam kupić BH LAND STARA u VIKINGA , ponieważ chcialbym chodzic na plaży jak i w lesie ,a z tego co rozumiem jest to wykrywacz UNIWERSALNY ,czyli ;ja tak myślę ,że na monety i na militarkę.?
Pomoże mi ktoś? czy się mylę czy nie?
Znaleziono 7 wyników
- sob cze 30, 2007 10:21 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Jestem początkujący ,proszę o pomoc w podjęciu decyzji!!!!!!
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6666
- pt cze 22, 2007 4:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Bounty Hunter Sharp Shooter II do pana proscana
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4892
Re: Bounty Hunter Sharp Shooter II do pana proscana
dziękuję za info 
- pt cze 22, 2007 9:24 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Bounty Hunter Sharp Shooter II do pana proscana
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4892
Bounty Hunter Sharp Shooter II do pana proscana
Witam może mi pan powiedzieć czy oplaca mi się kupić Bounty Hunter Sharp Shooter II za 600 zł.sprawny .Może mi pan na jego temat napisać zastanawiam się co wybrać Bounty Hunter Sharp Shooter II ,czy też ACE 250
pozdrawiam
pozdrawiam
- wt cze 19, 2007 7:42 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pierwsza wykrywka ,pomóżcie!!!!
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3458
Re: Pierwsza wykrywka ,pomóżcie!!!!
niewiedziałem
, dzięki 
, dzięki - pn cze 18, 2007 6:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pierwsza wykrywka ,pomóżcie!!!!
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3458
Pierwsza wykrywka ,pomóżcie!!!!
Witam wszystkich ,czy może mi ktos podpowiedzieć czy opłaca się kupić ten wykrywacz?? na plażę no i do lasku.
DUKAT 7
http://www.allegro.pl/item206402498_wyk ... cenie.html
na droższy sprzęt mnie nie stać/.
DUKAT 7
http://www.allegro.pl/item206402498_wyk ... cenie.html
na droższy sprzęt mnie nie stać/.
- pn cze 18, 2007 2:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Jestem początkujący ,proszę o pomoc w podjęciu decyzji!!!!!!
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6666
- pn cze 18, 2007 8:22 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Jestem początkujący ,proszę o pomoc w podjęciu decyzji!!!!!!
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6666
Jestem początkujący ,proszę o pomoc w podjęciu decyzji!!!!!!
Co mam wybrać dla siebie do 700 zeta mam na oku kilka wykrywaczy ale nie mogę się zdecydować.
(torszkę na plażę i do lasku na jakieś łuski ,bgneciki,odznaki)
-Discovery 1100
-BOUNTY HUNTER Tracker IV( tylko jak narazie jest ich brak w VIKINGU.,Szkoda)
-DUKAT 7
-BOUNTY HUNTER QuickSilver ...
(torszkę na plażę i do lasku na jakieś łuski ,bgneciki,odznaki)
-Discovery 1100
-BOUNTY HUNTER Tracker IV( tylko jak narazie jest ich brak w VIKINGU.,Szkoda)
-DUKAT 7
-BOUNTY HUNTER QuickSilver ...