Znaleziono 2 wyniki
- pt lip 06, 2007 8:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 22501
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Drogi ProScanie chylę czoła do osoby Pana Andrzeja Mariańskiego, gdyż jest to wspaniały człowiek, który wzbogacił mojego W 5900 di pro o tryb mix-tone, dzięki czemu moja maszyna stała się bez porównywania lepszym detektorem, który stał się wspaniałym egzemplarzem do poszukiwań nie tylko drobnicy ale ...
- wt lip 03, 2007 8:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 22501
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Ostatnio obiło mi się o uszy, że Mrand skonstruował i wprowadził do produkcji super wykrywacz na militarkę. Mam kuzyna w Grajewie i właśnie od niego mam tą wiadomości. Miał przyjemność spotkać w terenie, faceta z tą właśnie wykrwką. Gość wyrażał się o nim w samych superlatywach, ma niesamowity ...