Znaleziono 10 wyników
- czw gru 27, 2007 12:18 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: warunki zimowe
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8211
Re: warunki zimowe
witam bardzo serdecznie dziękuje za szybką odpowiedz jednak muszę przyznać iż do poszukiwań w warunkach zimowych zniechęca mnie zamarznięta ziemia
i brak odpowiedniego sprzętu do kopania (kilof) no ale informacji nigdy wiele pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku
- sob gru 22, 2007 11:32 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: warunki zimowe
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8211
warunki zimowe
witam serdecznie od kilku dni jestem posiadaczem własnego XLT i w zwiazku z tym chcę zapytać czy prowadzenie poszukiwań tym sprzętem przy obecnej aurze (mróz temp ok -3C lub okolice zera) jest bezpieczne dla sprzętu? czy może lepiej w trosce o wykrywacz poczekać na cieplejsze dni?
pozdrawiam
pozdrawiam
- sob sie 25, 2007 9:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co wybrać na militarkę
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6939
Re: Co wybrać na militarkę
3 dni temu pojchałem specjalnie po ten wykrywacz do warszawy od tego czasu staram się go sobie oswoic jak na początek nie zle pochodziłem z nim w miejscach gdzie poprzednio śmigałem z ace 250 i o dziwo udało mi się znalezć tam jeszcze wiele interesujących fantów a to przecierz dopiero początek ...
- wt sie 21, 2007 10:05 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co wybrać na militarkę
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6939
Re: Co wybrać na militarkę
serdecznie dziękuję myślę że jednak pozostanę przy x70 wygląda ciekawie opinie na forach też nie są najgorsze pozostaje jeszcze kwestia znalezienia jakiegoś sklepu w którym będę ten sprzęt mógł obejrzeć i ewentualnie kupić jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :D
- wt sie 21, 2007 7:01 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co wybrać na militarkę
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6939
Re: Co wybrać na militarkę
zastanawiałem się tez nad zakupem jakiegoś droższego sprzętu np do 3000 zł czy w tej cenie znajdę coś naprawdę godnego uwagi czy może lepiej pozostać przy np minelab x70 i nie przepłacać???
- wt sie 21, 2007 6:57 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co wybrać na militarkę
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6939
Re: Co wybrać na militarkę
jeśli chodzi o zakup sprzętu to gdzie w promieniu 300 km od opola mogę znalezć taki sklep? chciałbym zobaczyć sprzęt przed zakupem i sprawdzić go do warszawy mam trochę daleko jestem z okolic opola :?
- pn sie 20, 2007 2:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co wybrać na militarkę
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6939
Re: Co wybrać na militarkę
tak teraz wiem to minelab :D właśnie oglądałem ofertę tej firmy i zastanawiam się czy jest sens kupić coś drorzszego czy może pozostać przy pierwszej propozycji np X70?
- pn sie 20, 2007 1:53 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co wybrać na militarkę
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6939
Re: Co wybrać na militarkę
jeszcze tylko dwa pytanka czy te nazwy X70; CX Plus Muszkieter to pełne nazwy wykrywaczy? i gdzie najlepiej je kupić?
- pn sie 20, 2007 8:21 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co wybrać na militarkę
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6939
Re: Co wybrać na militarkę
witam może być to sprzęt urzywany jednak na takim się nie znam i brak mi doświadczenia w jego ocenie a do allegro mam ograniczone zaufanie :) nowe tez wchodzi w grę cena najlepiej w granicach 2500zł jedyne wykrywki jakie mi się nasuwają to garret lub minelab jednak co do modeli nic więcej nie wiem ...
- ndz sie 19, 2007 9:48 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co wybrać na militarkę
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6939
Co wybrać na militarkę
witam od kilku miesięcy jestem posiadaczem ACE 250 i generalnie nie narzekam na ten sprzęt sprawdza się świetnie na monetkach i innej drobnicy jednak teraz chcę zakupić sprzęt profesjonalny na militarkę itp nie znam się praktycznie na wykrywaczach profesjonalnych dlatego proszę o pomoc jaki model ...