Witam
No Panowie super, super takie pytania i odpowiedzi można czytać z uśmiechem na twarzy Prosze o kontynuację wątku Po prostu Piękne!!!
Pozdrawiam
Dominss
Witam ponownie
Czyli rozumiem , że X-terra jest bardziej na zasadzie " włącz i szukaj"?
Akurat mnie nie dotyczy ta przesiadka z Elite na X-terre. Ale mam pytanie czy i ile różnią się zasięgi tych wykrywaczy? Waga ma tu zapewne spory wpływ na plus X-terry, bo Elite jest dość ciężki ( miałem przez ...