Znaleziono 3 wyniki

autor: Elvis68
pn sty 14, 2008 9:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Spectrum XLT vs. X-Terra 50
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4371

Re: Spectrum XLT vs. X-Terra 50

Zapomniałem podziękować za odpowiedzi: dziekuje :lol: Zdecydowałem sie na XLT. Pozdrawiam
autor: Elvis68
sob sty 05, 2008 10:14 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Spectrum XLT vs. X-Terra 50
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4371

Re: Spectrum XLT vs. X-Terra 50

Dziekuje za odpowiedz,
ale mam jeszcze jedno pytanko: (mysle ze moge takie zatać na tym forum?? ) czy nie przepłace kupując XLT Spectrum'a za 1850 zł?? czy może ta cena jest bardzo wygórowana?? Wykrywka tylko z cewką standardową bm 950 (wymieniony na gruby kabel) + osłona , akumulator i ładowarka ...
autor: Elvis68
pt sty 04, 2008 7:24 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Spectrum XLT vs. X-Terra 50
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4371

Spectrum XLT vs. X-Terra 50

Witam,
Wiem, że o obydwu wykrywaczach na forum informacji nie brakuje, ale jednak stoje przed takim wyborem i porównania tych dwóch wykrywek nie znalazłem. Interesuje mnie głównie drobnica (monety, biżuteria, medaliki, klamry, guziki)
I teraz moje pytanie, czy opłaca sie wydać (akurat w miom ...