Znaleziono 6 wyników
- czw sty 03, 2008 1:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Quattro czy F75
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 17272
Re: Quattro czy F75
Widzę,że jednak QUATTRO ma więcej zwolenników. Chyba warto się nad nim zastanowic.
- czw sty 03, 2008 11:24 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Quattro czy F75
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 17272
Re: Quattro czy F75
Czy w F75 są wymienne sondy?
Obecnie mam ACE 250 i wydaje mi się , że zasięgi na monety nie ma rewelacyjnych , a wyczytałem , że QUATTRO to mistrz od znajdywania monet. Ciekawy jestem czy to prawda.
Obecnie mam ACE 250 i wydaje mi się , że zasięgi na monety nie ma rewelacyjnych , a wyczytałem , że QUATTRO to mistrz od znajdywania monet. Ciekawy jestem czy to prawda.
- śr sty 02, 2008 5:03 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Quattro czy F75
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 17272
Re: Quattro czy F75
Wreszcie jakaś konkretna wypowiedź,a nie tylko cytaty
Dzięki!
Dzięki!
- śr sty 02, 2008 11:08 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Quattro czy F75
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 17272
Re: Quattro czy F75
A czy F75 jest również skuteczny na monety jak QUATTRO?
- śr sty 02, 2008 10:45 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Quattro czy F75
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 17272
Re: Quattro czy F75
Głównie to na monety i inną tam drobnicę, ale militarką też nie gardzę.
Prawdę mówiąc wizualnie bardziej podoba mi się F75,tylko,że na różnych forach czytałem,że F75 ''bardzo lubi monopole'' a najbardziej to kapsle po piwie,a ja już się tego trochę nakopałem ...
Co do QUATTRO to słyszałem,że ma ...
Prawdę mówiąc wizualnie bardziej podoba mi się F75,tylko,że na różnych forach czytałem,że F75 ''bardzo lubi monopole'' a najbardziej to kapsle po piwie,a ja już się tego trochę nakopałem ...
Co do QUATTRO to słyszałem,że ma ...
- pn gru 31, 2007 3:15 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Quattro czy F75
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 17272
Quattro czy F75
Witam
Zamierzam kupic nowy wykrywacz. I tu właśnie mam mały dylemacik.
Chciałbym wybrać jeden z nich : Minelab MP Quattro lub Fisher F75.
Który z nich jest lepszy?
Pozdrawiam!
Zamierzam kupic nowy wykrywacz. I tu właśnie mam mały dylemacik.
Chciałbym wybrać jeden z nich : Minelab MP Quattro lub Fisher F75.
Który z nich jest lepszy?
Pozdrawiam!