Znaleziono 6 wyników

autor: krzychu1410
czw sty 03, 2008 1:06 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Re: Quattro czy F75

Widzę,że jednak QUATTRO ma więcej zwolenników. Chyba warto się nad nim zastanowic.
autor: krzychu1410
czw sty 03, 2008 11:24 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Re: Quattro czy F75

Czy w F75 są wymienne sondy?
Obecnie mam ACE 250 i wydaje mi się , że zasięgi na monety nie ma rewelacyjnych , a wyczytałem , że QUATTRO to mistrz od znajdywania monet. Ciekawy jestem czy to prawda.
autor: krzychu1410
śr sty 02, 2008 5:03 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Re: Quattro czy F75

Wreszcie jakaś konkretna wypowiedź,a nie tylko cytaty
Dzięki!
autor: krzychu1410
śr sty 02, 2008 11:08 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Re: Quattro czy F75

A czy F75 jest również skuteczny na monety jak QUATTRO?
autor: krzychu1410
śr sty 02, 2008 10:45 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Re: Quattro czy F75

Głównie to na monety i inną tam drobnicę, ale militarką też nie gardzę.
Prawdę mówiąc wizualnie bardziej podoba mi się F75,tylko,że na różnych forach czytałem,że F75 ''bardzo lubi monopole'' a najbardziej to kapsle po piwie,a ja już się tego trochę nakopałem ...
Co do QUATTRO to słyszałem,że ma ...
autor: krzychu1410
pn gru 31, 2007 3:15 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Quattro czy F75

Witam
Zamierzam kupic nowy wykrywacz. I tu właśnie mam mały dylemacik.
Chciałbym wybrać jeden z nich : Minelab MP Quattro lub Fisher F75.
Który z nich jest lepszy?
Pozdrawiam!