Witam.
Mam zapytnie. Poszukuje jakiegoś sprzętu, który używany będzie tylko do szukania większej militarki w ziemi. Zależy mi przede wszystkim na zasięgu i stabilnej pracy Myślałem nad zakupem ramy Whites'a, ale postanowiłem że jeszcze się popytam u Proscana, co by polecał ?
Budżet jakim ...
Znaleziono 6 wyników
- ndz gru 21, 2008 2:09 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś o dużym zasięgu
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3055
- ndz gru 21, 2008 9:22 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cosik z dużym zasięgiem [Może coś od Mranda]
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3565
Cosik z dużym zasięgiem [Może coś od Mranda]
Witam.
Mam zapytnie. Poszukuje jakiegoś sprzętu, [...]
Pozdrawiam
kontynuacja tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1520
Mam zapytnie. Poszukuje jakiegoś sprzętu, [...]
Pozdrawiam
kontynuacja tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1520
- czw gru 04, 2008 9:00 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Podłokietnik do Sovereigna GT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5171
Re: Podłokietnik do Sovereigna GT
Ok, dzięki za rade
Pozdrawiam

Pozdrawiam

- czw gru 04, 2008 5:52 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Podłokietnik do Sovereigna GT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5171
Re: Podłokietnik do Sovereigna GT
Do Sovereigna GT 
- czw gru 04, 2008 3:50 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Podłokietnik do Sovereigna GT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5171
Podłokietnik do Sovereigna GT
Witam, czy jest u Pana dostępny podłokietnik do Sovereigna ?
- sob sty 26, 2008 12:06 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ciekawostki na temat wykrywaczy Xterra. Ukryta funkcja w 70.
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4484
Re: Ciekawostki na temat wykrywaczy Xterra. Ukryta funkcja w 70.
SiD jakbyś był tak dobry i opisał chociaż z grubsza jakie jeszcze ciekawe rzeczy dotyczące xterry 70. Po części rozumiem co zostało tam napisane, ale mój angielski jest zbyt kulawy, żeby w pełni ogarnąć o co dokłądnie chodzi