Witam. Niestety mnie też dopadła ta przypadłość
Co jakiś czas zaczyna szaleć. Prócz tego kilka razy się wyłączył i 2 razy zresetował sam. Przy mocniejszym ruchu cewką(tak jak pisali koledzy) wraca do normy(nie zawsze).
Używam koncentryka 7,5.
Nie mam drugiej cewki, żeby sprawdzić, że to ...
Znaleziono 1 wynik
- ndz mar 30, 2008 7:42 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X-70 problem
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 35968