Znaleziono 1 wynik

autor: Marqvs
sob cze 22, 2013 11:11 am
Forum: Prace związane z wykrywaczami
Temat: Czy ktoś oglada(ł) "Było nie minęło"
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 22214

Re: Czy ktoś oglada(ł) "Było nie minęło"


Żal natomiast, że prowadzone poszukiwania są bez sensu.


Niestety zdarza się, że są bez sensu.
Też oglądam BNM i nieraz odnoszę wrażenie, że Ci co operują specjalistycznym sprzętem nie są dobrze przygotowani teoretycznie do jego obsługi. Poza tym szukają igły w stogu siana (brak dowodów,że tu ...