Znaleziono 1 wynik
- sob cze 22, 2013 11:11 am
- Forum: Prace związane z wykrywaczami
- Temat: Czy ktoś oglada(ł) "Było nie minęło"
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 22214
Re: Czy ktoś oglada(ł) "Było nie minęło"
Żal natomiast, że prowadzone poszukiwania są bez sensu.
Niestety zdarza się, że są bez sensu.
Też oglądam BNM i nieraz odnoszę wrażenie, że Ci co operują specjalistycznym sprzętem nie są dobrze przygotowani teoretycznie do jego obsługi. Poza tym szukają igły w stogu siana (brak dowodów,że tu ...