Zalany Garrett At Pro

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Zalany Garrett At Pro

Postautor: Odyn88 » pt gru 29, 2017 9:52 am

Jak w opisie 28.12.2017 wykrywacz kolejno stracił możliwość balansu do gruntu, padł ekran, dźwięk w końcu aż całkowicie padł. Trwało to 3 minuty zanim zorientowałem się ze w wyświetlaczu woda się przelewa.
Garreciak ma rok jest jeszcze gwarancja ale w gwarancji wyraznie napisane ze usterki mechaniczne powodujące zalanie lub zaparowanie nie podlegaja gwarancji.

Moje pytanie czy jest możliwośc naprawy elektroniki i uszczelnienie ?
I w jakiej cenie oczywiscie tak na oko. Wiem ze podczas naprawy mogą wyjsc komplikacje i cena wzrosnąc.

Pozdrawiam AB
Odyn88
 
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 28, 2017 7:42 pm

Re: Zalany Garrett At Pro

Postautor: ProScan » ndz gru 31, 2017 12:18 am

usterki mechaniczne powodujące zalanie


No ale gdzie ta usterka? Widać ją? Są jakieś pęknięcia, coś się rusza, nie pasuje, odchodzi?

Bo jeśli użytkownik faktycznie walnął wykrywaczem o beton i obudowa pękła, to o gwarancji mowy być nie może, ale jeśli była jakaś wada materiałowa, to co innego.

czy jest możliwośc naprawy elektroniki


Jeśli elektronika została zalana, to może nic już z tego nie być (zwłaszcza jeśli woda jest słona i/lub będzie długo stała wewnątrz).

uszczelnienie ?


Czego? Bez wiedzy gdzie jest nieszczelność nie ma o czym dywagować.

Koszt "na oko" - proszę pytać emailem, bo sprawy cenowe mocno się deaktualizują.

Może Pan spytać też w innych miejscach. Ponieważ moje forum jest uważnie czytane przez rożnych naprawiaczy-gównozjadów, to może bez pytania dostanie Pan "lepszą" ofertę. Proszę się dobrze zastanowić.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zalany Garrett At Pro

Postautor: Odyn88 » ndz gru 31, 2017 6:31 am

Dzięki za odpowiedź, pod wpływem Pana postu wyśle na gwarancję.
Znowu podróż 60 kilometrów żeby po 20 minutach tłumaczenia problemu babka wpisała w kartę reklamacji urządzenie niesprawne.
Nie polecam kupna wykrywaczy w centrum elektroniki w tarnowskich górach.

Nie orientuje się Pan w jakich temperaturach Garrett At Pro może być używany ?
Odyn88
 
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 28, 2017 7:42 pm

Re: Zalany Garrett At Pro

Postautor: ProScan » ndz gru 31, 2017 1:11 pm

Na ostanie pytanie odpowiadam tutaj:

viewtopic.php?f=5&t=4140
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron