Fisher F 75 - problem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Re: Fisher F 75 - problem

Postautor: klimas » pt lis 06, 2015 10:57 pm

Witam,
Mam następujący problem z fisher f75 ltd.
Po włączeniu wykrywacza (standardowa cewka), urządzenie wydaje ciągły sygnał, na wyświetlaczu pojawia się komunikat OVERLOAD - RISE COIL. Odczekanie z uniesioną cewką (zalecenie instrukcji) nie pomaga. Reset urządzenia też nie pomaga. Wykrywacz reaguję na umieszczane przedmioty pod cewką.
Pakować i wysyłać?
Pozdrawiam
klimas
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 06, 2015 10:14 pm

Re: Fisher F 75 - problem

Postautor: ProScan » ndz lis 08, 2015 11:43 pm

Można wysłać samą sondę.

O koszty proszę pytać emailem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher F 75 - problem

Postautor: topor1 » ndz lip 10, 2016 10:12 pm

A ja wciąż walczę z ty fisherkiem f75 kupiłem nową cewkę Ultimatte 13 przez pewien czas było ok ale teraz ma dziwny objaw a mianowicie przy dyskryminacji 0-4 bardzo się wzbudza nie da się z szukać (zmiana sensitivity niema zbyt dużego znaczenia) ale od 5- wzwyż zanikają zakłócenia, zmiana cewki na inną nie ma znaczenia te same objawy. Po odłączeniu cewki od detektora objaw ten sam. Czy to objaw uszkodzenia jakiegoś podzespołu w elektronice?
pozdrawiam
topor1
 
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: Fisher F 75 - problem

Postautor: ProScan » ndz lip 10, 2016 10:48 pm

Proszę oddać sondę sprzedawcy - jeśli kupowana była na odległość to jest na to dwa tygodnie.

Już mi się nudzi po raz tysięczny pisać, że testowanie wykrywacza bez sondy jest głupotą. Podobnie jak głupotą jest kupowanie nowej sondy, by się upewnić czy to wina sondy czy wykrywacza.

Ja nie wiem co się dzieje, bo musiałbym znowu pisać cały elaborat "co zrobić/sprawdzić gdy wykrywacz nie działa stabilnie" - także to robiłem wielokrotnie. Mam nadzieję że kolega wykonał to, co zaleca instrukcja.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher F 75 - problem

Postautor: topor1 » wt lip 12, 2016 9:53 pm

ogółem po co jest to forum stworzone przez pana :?: Chyba jest Pan zmęczony nami czyli głupimi użytkownikami detektorów metali . :shock:
pozdrawiam głupi użytkownik F75 :D
topor1
 
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Poprzednia

Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości