ace 150

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

ace 150

Postautor: schultz » pn maja 18, 2009 8:42 am

mam taki problem wykrywacz jest juz po gwarancji ma jakies 4 lata.
przez trzy lata pracował bez zarzutu. ostatnimi czasy jednak zaczyna łapać i dość mocno reagować na polne kamienie. myślałem na początku że zawierają jakieś blizej nieokreslone metale. Ale wziąłem kilka z nich na które piszczał i porównałem na tej samej wykrywce ale nowej i nie reagowała.
Zdaza się tez ze pracuje dobrze przez jakąs godzinke dwie i potem znow to samo lub pracuje dobrze a gdy go wyłącze i włacze ponownie zaczyna łapać polniaki #-o
czy warto się tym zajmować czy po prostu wyrzucić go do smieci
dodam ze wymieniałem baterie i to klikakrotnie
schultz
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:44 pm

Re: ace 150

Postautor: ProScan » pn maja 18, 2009 9:07 am

czy warto się tym zajmować czy po prostu wyrzucić go do smieci


Nie warto. Proszę podać, do którego śmietnika zamierza Pan go wyrzucić ;-)

Żart! :D

Oczywiście, że warto. Proszę podesłać na przegląd i strojenie (razem z kamieniem!). Koszt ok. 50zł razem z przesyłką. Jeśli sonda wymaga uszczelniania, to więcej. Mogę go także odkupić.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Garrett ace 150 awaria

Postautor: suszi229 » pn kwie 11, 2016 6:13 pm

Witam problem polega na tym ze sie przewróciłem z wykrywaczem w trudnym terenie i od tego czasu ma o wiele mniejszy zasięg monete 2 zł wykrywa max 5-7 cm od cewki tak działa prawidłowo tylko radykalnie zmniejszył sie zasięg i nie wiem co ma wine czy elektronika czy cewka
suszi229
 
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 11, 2016 5:46 pm

Re: ace 150

Postautor: ProScan » pn kwie 11, 2016 6:53 pm

i nie wiem co ma wine czy elektronika czy cewka


Ja też nie. Należy sprawdzić na sprawnej na 100% sondzie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości