Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: KrisssK » pt gru 12, 2014 11:27 am

Czyli powyższa informacja oznacza że, Talcomp jest obecnie dystrybutorem produktów Minelaba, tak?
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: ProScan » pt gru 12, 2014 12:01 pm

Tak. Myślę że na detektory z jego dystrybucji trzeba będzie poczekać jeszcze trochę, ale do jasnych umysłów geniuszy marketingu w Minelabie dotarło, do czego prowadzi monopol.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: KrisssK » pt gru 12, 2014 12:10 pm

Brawo! Już dawno to było potrzebne bo zachowanie obecnego monopolisty przekraczało wszelkie granice. Mam nadzieję, że mocno odczują oni smak konkurencji na rynku i rurki im chociaż trochę zmiękną.
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: damiano » pt gru 12, 2014 2:50 pm

Mam pytanie dodatkowe.
Co będzie z osobami co instrukcje zakupiły (nawet kilka sztuk do różnych sprzętów) ale już obecnie tych instrukcji nie posiadają ponieważ zbyły sprzęt wraz z instrukcją ?? Trudno mieć instrukcję do sprzętu którego się już nie posiada...
Na co będzie można wtedy liczyć ??

PS> Krisssk rurki miękły w pewnym miejscu w Fisherze F75 i jak widać tylko on pozostaje dalej w monopolu ;)
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: ProScan » pt gru 12, 2014 3:26 pm

Co będzie z osobami co instrukcje zakupiły (nawet kilka sztuk do różnych sprzętów)


Starym/stałym klientom pomocy nie odmówię, ale ogólnej odpowiedzi nie mam - każdy przypadek będzie inny.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: wiciu_r » ndz wrz 06, 2015 2:37 pm

Witam!
Jestem właśnie przed zdecydowaniem i kliknięciem (zakupieniem) Minelaba Go Find 40.
Nie wiem czy warto, ale urzekła mnie szybkość składania a co za tym idzie możliwość skoku na enduro i zwiania z kontrowersyjnego terenu... :-)
Jako że (kupię z gwarancją, ale czas leci) potencjalnie naprawia Pan sprzęt tylko z Talcompu, a tam jakoś tego sprzętu nie widzę (albo znaleźć nie umiem) to mam pytanko,
od którego dystrybutora zdrowie pozwoli Panu potencjalnie przyjąć sprzęt do naprawy?
Pozdro


OK, chyba nieaktualne bo nie wytrzymałem i właśnie kupiłem. Za parę dni realne testy w glebie.
wiciu_r
 
Posty: 85
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 3:37 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: KrisssK » ndz wrz 06, 2015 6:36 pm

wiciu_r pisze:urzekła mnie szybkość składani
zastanawiam się czy ta szybkość składania nie skończy się po po pierwszym zapiaszczeniu tej konstrukcji
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: ProScan » ndz wrz 06, 2015 10:11 pm

od którego dystrybutora zdrowie pozwoli Panu potencjalnie przyjąć sprzęt do naprawy?


Wydawało mi się, że jest to jasno napisane.

Na pewno nie będzie to Viking - nie kiwnę palcem żeby w jakimkolwiek stopniu pomóc tej firmie w sprzedaży (a deklaracja, że będę naprawiał sprzęt, którym handlują będzie taką pomocą).

Nie deklaruję, że na pewno spławię.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

naprawa minelabów

Postautor: saperr71 » sob cze 11, 2016 1:33 pm

Czy nadal nie naprawia Pan minelabów?
saperr71
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 4:13 pm
Lokalizacja: ostrowiec Św

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: ProScan » sob cze 11, 2016 3:36 pm

a co wynika z tego co napisałem powyżej?
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Postautor: ProScan » czw wrz 27, 2018 9:16 pm

Firma Talcomp przestała być dystrybutorem firmy Minelab.

W takim razie Minelab zwów jest na liście sprzętów niemile widzianych. Jeśli ktoś kupił w Talcompie lub u ich partnera, to zapraszam do kontaktu. Jeśli nie, to proszę się wykazać mają instrukcją (wydruk z lasera z naklejką). Jeśli to też nie, to tylko podwyższona opłata skłonna mnie przekonać, do wzięcia tego sprzętu do rąk.

Nie mam czasu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Poprzednia

Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości