Troy Shadow X5

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Troy Shadow X5

Postautor: SiD » pt mar 24, 2006 11:42 am

Witam,
Czy istnieje możliwość jakiejkolwiek naprawy tego wykrywacza? Czy nawet z najmniejszymi problemami trzeba udać się za granicę? Przy okazji poproszę o jakąś opnie na temat tego sprzętu w 2 zdaniach.
Pozdrawiam
SiD
SiD
 
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Troy Shadow X5

Postautor: ProScan » pt mar 24, 2006 12:28 pm

Witam,

Nie mogę obiecać że da się naprawić, bo nie mam dokumentacji do niego. Ale ponieważ był produkowany przez Fishera, wiec szanse są. Tym bardziej, że miałem juz je u siebie.

To są dobre wykrywacze. Dużo przęłączników - dla tych którzy lubią (lub muszą stosować) różne funkcje, a nie lubią nastawiać poprzez klawiaturę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Troy Shadow X5

Postautor: SiD » pt mar 24, 2006 12:36 pm

Rozumiem, że które były dało się naprawić? A jak to jest z częsciami? Są w ogóle jakiekolwiek czy nic a nic?
Dzięki za odpowiedź
SiD
SiD
 
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Troy Shadow X5

Postautor: ProScan » pt mar 24, 2006 1:56 pm

Rozumiem, że które były dało się naprawić?


Ja z kolei nie rozumiem tego zdania :?:

Części w Troyach są standardowe - nie ma procesora, który byłby dostępny tylko u producenta. Wszystko można kupić - kwestia czasu i ceny.

Tak jak mówię - Troy X5 był robiony przez Fishera, z którym mam dobry kontakt. Najswobodniejszy i najszybszy dostęp do podzespołów mam dla White'sa i Minelaba czyli producentów, którzy mają swoje przedstawicielstwa w Europie.

Jeśli ktoś ma problem z Troyem, może się do mnie zgłosić (reszta to czas i cena, tak jak napisałem). Z markowych sprzętów odmawiam tylko napraw wykrywaczy kupionych w firmie Denar.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości