Serwis Tesoro

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

serwis Tesoro

Postautor: Edik » pn wrz 17, 2007 1:20 pm

Witam,

Pragnę poinformować, że byłem zmuszony odciąć się od serwisowania detektorów dla firmy Denar, która jest dystrybutorem sprzętu firmy Tesoro.

Powodów osobistych nie chcę roztrząsać, bo nie o to chodzi. W każdym bądź razie moja decyzja jest związana z bardzo trudnym kontaktem z supportem ze stanów, który nie wywiązuje się w najmniejszym stopniu z deklaracji, które stawia a mają one bezpośredni związek z porządnym serwisem

Tak, więc w poważniejszych przypadkach wszyscy nabywcy tego sprzętu muszą się liczyć z odsyłaniem sprzętu bezpośrednio do US, bo z tego co widzę nie ma innej możliwości.

Bo jak można naprawić detektor, jeśli nie ma do niego dokumentacji technicznej a support przez cały czas Cię zwodzi obietnicami, że dokumentacje przyśle. List ze Stanów pocztą lotniczą „idzie” jakieś 3 dni. Za dokumentacją do Tejona czekam już 2 miesiące.

Nie jestem przyzwyczajony do takiego sposobu traktowania.

Proszę więc nie dzwonić do mnie w sprawach związanych z naprawą i wszystkich zainteresowanych odsyłam do głównego serwisanta, którym jest...(?)

Obecnie nie zajmuje się już serwisem, żadnych detektorów.

Pozdrawiam
EDIK
Edik
 
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 06, 2006 10:05 am

Re: serwis Tesoro

Postautor: ProScan » pn wrz 17, 2007 3:37 pm

Witam,

Jestem nieco zaskoczony tą deklaracją i miejscem jej wygłoszenia, ale zostawiam, bo wiąże się z tematyką tego forum, a głównie tym wątkiem: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ?p=280#280

O ile mi wiadomo, serwisem Tesoro zakupionych w Polsce (konkretnie w firmie Denar) zajmuje się obecnie Swaldek, którego można spotkać na tym forum:

http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpbb2/index.php

Jeśli ktoś ma Tesoro z innego źródła, może próbować także u mnie. Pomogę w miarę moich możliwości i dostępności podzespołów.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » wt lis 02, 2010 9:17 am

W nawiązaniu do wątku:

http://www.odkrywca.pl/wykrywacz-w-rozs ... tml#678467

Proszę szanownych kolegów o podanie w tym wątku pełnych danych adresowych serwisu Tesoro w Polsce (nazwa firmy albo nazwisko osoby prowadzącej działalność gospodarczą, adres, nr telefonu, email).

Dziękuję.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: damiano » wt lis 02, 2010 2:39 pm

Swego czasu był tylko podany email w którymś z postów na odk... Niczego więcej nie pamiętam. Może to tajemnica ;)
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » wt lis 02, 2010 2:42 pm

Na email nie można wysłać wykrywacza.

Jaki jest adres, na który można wysłać detektor do naprawy? Zapewniam stała i darmową reklamę tego serwisu na moim forum, w tym miejscu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » pt lis 05, 2010 11:06 pm

111 razy przeczytano i nikt nie zna adresu serwisu Tesoro?

Czyżby nasz wspaniały dystrybutor kłamał i nie ma żadnego serwisu?

:?:

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: cross2900 » śr gru 22, 2010 8:40 pm

Nie widziałem tego tematu , a wątek na odkrywcy jak widać założyłem ja.
Co do tego serwisu czytałem w kilku miejscach i miałem wątpliwości więc tam to napisałem no i .... za to musiałem napisać sprostowanie i przeprosić.
Nie rozumiem tez do końca nie uzyskałem odpowiedzi gdzie kto i jak .
:(
cross2900
 
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 26, 2010 7:32 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » śr gru 22, 2010 10:56 pm

Przeprosić zawsze można (niczego nie musiałeś), nawet jeśli się czuje, że ma się rację. To świadczy o dobrym wychowaniu :1

W każdym razie facet którego Cross przepraszałeś, sam powinien przeprosić za swoje słowa i napastliwość.

Mi na tym adresie nie zależy - ale skoro jak dotąd nikt nie potrafił go podać, to znaczy że jakiś problem jest. Wiem że co najmniej trzy różne osoby zajmowały się serwisem Tesoro (oprócz mnie). Ja dawałem się wykorzystywać przez 10 lat. Inni byli sprytniejsi.

Jaki jest stan obecny? Każdy kto wie, może tutaj wpisać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: beaviso » pt gru 24, 2010 1:17 am

Hmmm, rok temu serwisantem wskazywanym przez dealera był pewien pan z miejscowości Małaszewice, imieniem Waldemar.

M.
beaviso
 
Posty: 54
Rejestracja: sob maja 19, 2007 9:59 am

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » pt gru 24, 2010 9:38 am

Prosimy zatem o pełne dane adresowe, bo w przeciwnym wypadku taką informację i taki serwis (bez adresu) trudno traktować poważnie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: damiano » pt gru 31, 2010 12:41 pm

Danych nie posiadam bo znajomy co wysyłał nie pamięta ale znalazł jeden email z zapytaniem o serwis.
Wysyłał go na adres ----> serwispkp(małpiatka) usunąłem - proscan
Więc pewnie pisząc na ten adres emailowy można się wszystkiego dowiedzieć..... (o ile jeszcze aktualny)
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » pt gru 31, 2010 12:53 pm

Sewis PKP ...

adres usunę jesli nikt w najbliżym czasie nie poda konkretnego namiaru, bo nie chodzi mi tutaj o jakieś adres emailowe do (pokątnych) serwisów (pkp), tylko o serwis Tesoro, który albo jest albo go nie ma.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: anRO » pn sty 03, 2011 6:22 pm

Serwis prowadzi pan Waldek.
21 - 540 Małaszewicze.
Dokładnego adresu nie podaje bo nie wiem czy sobie tego życzą.
anRO
 
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » pn sty 03, 2011 6:59 pm

Podobne dane otrzymałem także na email od innej osoby.

Ponieważ nie są to oficjalne dane, nadal traktuję że (naziemny) serwis Tesoro nie istnieje.

Ktoś zaprzeczy?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: SiD » wt sty 04, 2011 2:33 pm

anRO pisze:Serwis prowadzi pan Waldek.
21 - 540 Małaszewicze.
Dokładnego adresu nie podaje bo nie wiem czy sobie tego życzą.

Serwis, który nie życzy sobie podawania publicznie jego danych adresowych? #-o Toż to jakieś kuriozum. Co oni, tajniacy? Umawiają się, że klient zostawi sprzęt przy piątym drzewie od lewej i ktoś w nocy weźmie go do serwisu i po wszystkim odstawi?

Obserwuję ten temat od jakiegoś czasu i starałem się nie zabierać głosu, ale na litość boską, kto kupuje nowy sprzęt z gwarancją, w Polsce, jeśli taką tajemnicą owiany jest jego serwis?

Już nawet nie o to chodzi czy jest, czy go nie ma, bo skoro tak trudno się tego dowiedzieć, a sami klienci i użytkownicy Tesoro nie są zgodni i pewni co do tego, to z mojego punktu widzenia wszystko jedno, czy jest czy go nie ma.

Ten problem w mniejszym czy większym stopniu dotyczy też niektórych innych marek, ale jak widać klienci pozwalają na takie zagrywki i zamiast zagłosować przeciw, swoimi portfelami, pozwalają na tego typu relacje i przyjmują za dobrą monetę, że serwis jest, ale nikt nie wie gdzie i kto się nim zajmuje #-o
SiD
 
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Następna

Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron