Serwis Tesoro

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Re: Serwis Tesoro

Postautor: anRO » wt sty 04, 2011 4:25 pm

SiD przesadzasz.
Nie napisałem że sobie nie życzy tylko że nie wiem czy tego chcą.Uważam że takie rzeczy jak podanie danych w necie powinien dokanać zainteresowany czyli serwisant lub diler który mu za to płaci.Po za tym wszyscy którzy mają Tesoro wiedzą gdzie jest diler i jak coś potrzebują to dzwonią do niego i mają adres.Gdzie jest też powiedziane ze serwisant ma się ogłaszać na wszystkich forach tematycznych.Ja jeżdżę Fordem i wiem gdzie mam serwis.Nie interesuje mnie serwis Fiata czy Opla.Jeśli ktoś nie ma Tesoro to na co mu adres serwisu.
anRO
 
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » wt sty 04, 2011 5:23 pm

Ten wątek Panowie powstał po to by wskazać, gdzie jest serwis Tesoro. Chodziło o ustalenie faktów, bez nagonki.

Jak dotąd nikt tego serwisu nie wskazał.

Nie chodzi o to czy jest w kraju ktokolwiek, kto podejmie się naprawy Tesoro, bo to ja wiem (sam selektywnie naprawiam Tesoro od czasu do czasu, ale serwisem Tesoro nie jestem). Osób które potrafią wymienić to czy tamto pewnie znajdzie się kilka, co nie zmienia faktu, że serwisu Tesoro w Polsce nie ma.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: SiD » wt sty 04, 2011 10:12 pm

Nie będę ciągnął dalej swojego OT, tylko odpowiem krótko:
anRO pisze:Uważam że takie rzeczy jak podanie danych w necie powinien dokanać zainteresowany czyli serwisant lub diler który mu za to płaci.

Pełna zgoda i to mnie właśnie najbardziej dziwi, że do tej pory tego nie uczynił ani serwisant ani dealer.
anRO pisze:Po za tym wszyscy którzy mają Tesoro wiedzą gdzie jest diler i jak coś potrzebują to dzwonią do niego i mają adres.

Odwołując się do twojego przykładu motoryzacyjnego, czy jak chcesz wymienić w swoim samochodzie filtr czy dokonać innej naprawy, to dzwonisz do salonu, czy kolesia, od którego go kupiłeś? Chyba raczej nie, wystarczy, że pojedziesz do jednego z dziesiątek serwisów autoryzowanych, których wykaz jest ogólnie dostępny. To czy załatwiasz to z dealerem, czy bezpośrednio z serwisem, to powinien być Twój wybór.
anRO pisze:Gdzie jest też powiedziane ze serwisant ma się ogłaszać na wszystkich forach tematycznych.

Oczywiście na forach tematycznych nie, ale powinno dać się go wyszukać w Google lub książce telefonicznej i powinien być wyszczególniony na stronie producenta.
anRO pisze:Jeśli ktoś nie ma Tesoro to na co mu adres serwisu.

Ja mam Tesro i serwisu nie znam. Do dealera nie dzwoniłem w tej sprawie, bo na razie wykrywacz nie wymaga wizyty w serwisie i prawdę mówiąc, jak będzie wymagał, również nie zdzwonię. Ale nie w tym rzecz, od kiedy mam Tesoro serwis zmienił się co najmniej dwa razy a teraz prawdopodobnie, zgodnie z tym co mówi Proscan nie ma go wcale.

Z resztą mniejsza z tym. Mnie osobiście nie zależy na serwisie Tesoro, dziwi mnie po prostu taka sytuacja.
SiD
 
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » pt lip 08, 2011 9:14 pm

Jak się okazuje, dystrybutor nadal uparcie twierdzi, że istnieje coś takiego jak "jego serwisant" oraz "autoryzowany serwis".

http://odkrywca.pl/naprawa-tesoro-vague ... tml#690583

:^o

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: KrisssK » pn lis 07, 2011 3:13 pm

hehe, dystrybutor twierdzi, że serwis "był, jest i będzie" (prorok jakiś czy co?) ale nikt nie wie oficjalnie gdzie i kto?

http://www.forum.eksploracja.pl/viewtop ... =9&t=22909

Denar pisze:Czy nie prościej byłoby się zwrócić bezpośrednio do mnie zamiast kombinować. Serwis jest był i będzie - nie jestem pewien czy mogę podawać więc proszę zwrócić się do mnie na PW.


Po prostu żenada.
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » pn sty 02, 2012 3:28 pm

Bumerang wrócił.

http://odkrywca.pl/serwis-wykrywaczy-te ... tml#698373

Nawet naczelny mitoman polskiego i wyspiarskiego detektoryzmu zechciał przemówić (zwykle przepisuje czyjeś mądrości - ale teraz wygląda na to, że sam, z własnego palca, wyssał tą krynicę mądrości).

Jestem pewny, że wkrótce odzewie się wiodący dealer.

Jestem też pewny, że adresu znowu nie będzie.

:pa

proscan

PS
Po obserwacji bieżącej dyskusji dodaję słowo "manipulant". Też na m. :)
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Serwis Tesoro

Postautor: ProScan » ndz gru 22, 2019 9:35 pm

Kolejny raz.

https://forum.odkrywca.pl/topic/767979- ... a-naprawa/

Czy wyszukiwarka google przestała działać, czy jest jakiś inny, ukryty powód?

Firma Tesoro przestała istnieć. Polski dealer poszedł na emeryturę czy gdzieś tam.

Proscan jeszcze istnieje i naprawia wykrywacze Tesoro w miarę dostępności podzespołów.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Poprzednia

Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości

cron