Kompatybilność sond Whites DFX i MXT

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Kompatybilność sond Whites DFX i MXT

Postautor: forest » wt kwie 09, 2013 6:07 pm

witam

Ja to mam chyba pecha do cewek,ale do rzeczy.

Zorganizowałem sobie cewkę 10dd ,i po podłączeniu jej do mxt-ka w całym zakresie regulacji pojawia mi się komunikat ''overload'' i piszczący dźwięk. :( Gość od ,którego odkupiłem cewkę używał jej z wykrywaczem white,s DFX .(PONOĆ jest kompatybilna z mxt). Możliwości zwrotu nie mam i moje pytanie brzmi -czy to moze być cewka produkowana tylko pod dfx-a ? i czy podejmie się Pan ewentualnej naprawy cewki. :smt017 ..dodam ,że cewka ma białe napisy na nalepce,widziałem też z pomarańczowymi,może ta moja to jakaś uboga wersja i dlatego nie hula pod mxt

ps.
czy dotarł do Pana xlt z Jeleniej Góry w pudle po tm808 ,zabezpieczony wykładankami od jajek ? jak tak to jak przebiega jego przegląd ?
forest
 
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 29, 2012 4:00 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kompatybilność sond Whites DFX i MXT

Postautor: ProScan » wt kwie 09, 2013 7:38 pm

Sodny DFX i MXT są kompatybilne.

Ktoś sprzedał zepsuta sondę.

Ja to mam chyba pecha do cewek.


Raczej do ludzi.

czy podejmie się Pan ewentualnej naprawy cewki


Sondy White's DD naprawiam.

jak tak to jak przebiega jego przegląd


Na forum nie będę informował jak wygląda przegląd czyjegoś detektora, bo kogo to może interesować poza pytającym?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości