Radioshack Discovery 300 chyba klon BH

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Radioshack Discovery 300 chyba klon BH

Postautor: Coins » ndz sie 20, 2006 5:18 pm

Witam, mam problem z w/w detektorem, chodzi mianowicie o to ze dosc czesto dostaje "świra" i atakuje mnostwem fałyszywych sygnałów, dzieje się tak najcześciej w trybie dyskryminacji po ustawieniu skali powyzej 50%, chociaz rowniez swiruje czasem na fukcji ALLMetal, uzytkowany jest na ok 2/3 czułośći, wymiana baterii nie skutkuje.... Pytanie do Proscana: czy jestes skłonny wziąść wykrywke do przeglądu? Wydaje mi sie ze to jest jakaś mutacja Bounty Huntera a takie figurują na liscie detektorów które naprawiasz .... Pozdrawiam z Podlasia :)
Coins
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 5:12 pm

Re: Radioshack Discovery 300 chyba klon BH

Postautor: ProScan » ndz sie 20, 2006 8:29 pm

Witam,

Tak to produkt firmy First Texas Manufacturing (mówiąc skrótowo produkt "Bounty Huntera") robiony dla sieci Radio Shack. Rozumiem, że chodzi o model 3000 ?

Sądząc z objawów to problemem jest kabel od sondy. Chętnie sprawdzę o co chodzi i zaproponuję rozwiązanie (jeśli to wina kabla to w grę wchodzi wymiana kabla lub zakup nowej sondy, która w przypadku BH jest relatywnie tania).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Radioshack Discovery 300 chyba klon BH

Postautor: Coins » pn sie 21, 2006 9:10 am

Oczywiscie chodzi o model Discovery 3000. Mozesz napisac jaki bedzie koszt naprawy (włacznie z ewentualną wymianą sondy), oraz ile potrwałby serwis wkrywki? Pozdrawiam serdecznie
Coins
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 5:12 pm

Re: Radioshack Discovery 300 chyba klon BH

Postautor: ProScan » pn sie 21, 2006 10:24 am

Koszty podałem na email.

Czas - myśle w tydzień wykrywacz mógłby obrócic.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron