Eagle wariuje

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Eagle wariuje

Postautor: czarny07 » ndz paź 13, 2013 7:56 pm

Witam ! Wykrywka przy przemiataniu a nawet gdy leży co chwile popiskuje,wydaje sygnały etc nie da się wręcz szukać dzieje się tak od dwóch wypadów,myślałem że to kwestia złych ustawień preamp gain czy ac sens ale pomimo ich zmniejszania problem nie ustaje... co więcej problem wystepuje nawet na programach fabrycznych.. kabel w cewce gruby,cewka jak nowa... :( drogi proscanie co może być przyczyną i ile trwa serwisowanie - sezon się kończy i człowiek chce jak najwięcej polatać, jakie w przybliżeniu mogą być koszta :cry:
czarny07
 
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 09, 2013 3:51 am

Re: Eagle wariuje

Postautor: ProScan » ndz paź 13, 2013 8:57 pm

W październiku, to nawet nie ma po co przysyłać.

A czy w ogóle jest po co wysyłać, to też nie wiem.

Jakoś nie che mi się wierzyć, że odstawiony wykrywacz na nastawach fabrycznych popiskuje bez powodu (zważywszy też na wcześniejszy wpis z tematu, który połączyłem). Musiałby mieć całkowicie zwaloną sondę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Eagle wariuje

Postautor: djanusz » wt paź 22, 2013 9:41 pm

czarny07 poszukaj na forach kogoś ze starym White'sem w swojej okolicy, podepnij od niego cewkę i już będziesz wiedział więcej. Też mam tą wykrywkę i nigdy nie zamienię jej na inną.
djanusz
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 8:53 pm
Lokalizacja: Człuchów

Re: Eagle wariuje

Postautor: czarny07 » czw paź 24, 2013 2:49 pm

dzięki, możliwe że to przez akumulatorki na bateriach nie miałem tego problemu
czarny07
 
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 09, 2013 3:51 am

Poprzednia

Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości