Whites Coinmaster

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Re: Whites Coinmaster

Postautor: picek » ndz sty 08, 2017 10:46 pm

nie wiedza ze śmietnika tylko tak czytałem na innym forum .A pan nie musi być taki nie miły nie każdy musi się znać na wykrywaczach jak pan :D
picek
 
Posty: 13
Rejestracja: sob gru 31, 2016 9:31 am

Re: Whites Coinmaster

Postautor: ProScan » ndz sty 08, 2017 10:58 pm

A ja głupi i niemiły cymbał myślałem, że informacji szuka się u fachowców, a nie na forach pełnych przemiłych cymbałów, których jedyną kompetencją jest umiejętność obsługi wykrywacza.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Coinmaster

Postautor: picek » pn sty 09, 2017 12:34 am

Jeżeli bym panu wysłał Moduł elektroniczny od priz 5g to bez kłopotów powinien pan znaleźć i namierzyć przyczynę owego wykrywacz przeskakują ikonki z jednej na drugą .Przy odłączeniu cewki i machnięciu ręką koło gniazda wykrywacz też potrafi piknąć .Co może być popsute ? Proszę o pod powiedz
picek
 
Posty: 13
Rejestracja: sob gru 31, 2016 9:31 am

Re: Whites Coinmaster

Postautor: ProScan » pn sty 09, 2017 8:57 am

Elektronika bardzo rzadko jest powodem tego typu objawów. Wadliwa jest zapewne sonda, albo sondy.

Przy odłączeniu cewki i machnięciu ręką koło gniazda wykrywacz też potrafi piknąć .Co może być popsute ? Proszę o pod powiedz


O testowaniu bez sondy utworzę osobny wątek, bo NIE ZDZIERŻĘ, jeśli ktoś będzie próbował mi wmawiać uszkodzenie elektroniki na podstawie takiej wioskowej diagnostyki.

Jeśli uważa Pan że elektronika jest wadliwa, to proszę poszukać innego serwisu - jest kilka (legalnych i nielegalnych/pokątnych) w Polsce, które chętnie się tym zajmą. Wystarczy spytać na forum Odkrywcy - od razu ktoś się odezwie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Coinmaster 5g

Postautor: picek » pn sty 09, 2017 4:09 pm

A jeżeli zakupie nową działającą cewkę i będzie to samo .
To co w tedy jeżeli to nie cewka może być uszkodzone wejście w wykrywaczu bo nie mam już pojęcia
przez ten p/p nie mogę prawidłowo ustawić gruntu nie ma tego że jak pokrętłem reguluję że i tak piszczy
picek
 
Posty: 13
Rejestracja: sob gru 31, 2016 9:31 am

Re: Whites Coinmaster

Postautor: ProScan » pn sty 09, 2017 4:25 pm

Pana sprawa. Tak czy owak, ja rezygnuję - nie będę zajmował się tym sprzętem.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Poprzednia

Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości