CSCOPE CS6MX

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

CSCOPE CS6MX

Postautor: Zapytanie_email » pt cze 20, 2014 9:58 am

[...]a więc krótko i na temat,kupiłem używanego c scopa cs6mx kiedy pracowałem w terenie zauważyłem że wykrywacz się wzbudza popiskuje próbowałem zlokalizować te piski i okazało się że kabel od cewki który wchodzi do elektroniki na tych pinach na wtyczce przerywa,czytałem że morze pan wymienić kabel oraz zastosować nowe wejście kabla,ile to by kosztowało, jaki czas naprawy,kiedy wysłać sprzęt?
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: CSCOPE CS6MX

Postautor: ProScan » pt cze 20, 2014 10:04 am

Ten wykrywacz faktycznie ma jakieś głupkowate złącze dobre do domku z lalkami barbie (tak to jest jak pajace, którzy najwyraźniej nigdy z wykrywaczem w terenie nie byli zabierają się za projektowanie sprzętu).

Nie przyjmę tego wykrywacza. Sorry.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CSCOPE CS6MX

Postautor: doktordetektor » śr lis 26, 2014 1:46 pm

Odnośnie problemów z cewką i kablem w CS6MX piszcie do producenta. Pewna partia tych cewek z początków produkcji została wypuszczona z wadą. Producent wymienia je na nowe (za darmo).
doktordetektor
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 16, 2011 8:12 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości